Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18035) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

and gum opinie

Samochody, motocykle, tuning, itd.

and gum opinie

Postautor: gość » 7 kwietnia 2013, 12:49

Witam... Chciałbym poprosić o opinie o and gumie na torowej ... mam problem z rozrządem w nissanie almera i chce go tam zaprowadzić... korzystałem już z ich usług , ale głównie same bzdurki, a teraz szykuje sie raczej poważniejsza naprawa i spory wydatek więc nie chce zostać naciągniety ...
gość

Re: and gum opinie

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2013, 14:04

gość pisze:Witam... Chciałbym poprosić o opinie o and gumie na torowej ... mam problem z rozrządem w nissanie almera i chce go tam zaprowadzić... korzystałem już z ich usług , ale głównie same bzdurki, a teraz szykuje sie raczej poważniejsza naprawa i spory wydatek więc nie chce zostać naciągniety ...

Mnie robili kiedys mechanizm wycieraczek przednich i do dzisiaj działaja wiec polecam.
Gość

Postautor: janina2222 » 8 kwietnia 2013, 13:58

stanowczo odradzam, robią ci coś jednego, zepsują coś innego. Jak chcesz oszczedzić na czasie i nerwach polecam wybrać inny zakład.
janina2222

Postautor: Gość » 6 kwietnia 2016, 14:03

Polecam
Gość

Postautor: janinaAA » 8 kwietnia 2016, 21:03

ODRADZAM DEFINITYWNIE, PODCZAS WYMIANY ROZRZĄDU SPIERD...LI MI KLIMĘ.
janinaAA

Postautor: diagnostykakonin » 1 listopada 2016, 10:55

Co wy ludzie piszecie co za powazna robota wymiana rozrzadu normalna usluga
diagnostykakonin
Nowy

Postautor: goscccc » 3 listopada 2016, 18:19

Najzwyczajniej klientom w D sie przewraca
goscccc

Wróć do Motoryzacja