Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20371) SPORT FORUM FIRMY (5431) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kilka wozów strażackich przy Kleczewskiej. ... (0)Golina. Samochód dla niepełnosprawnych przekazany ... (0)

Gdzie kupić OC?

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Gdzie kupić OC?

Postautor: pikca » 18 lipca 2013, 13:01

Gdzie udać się po OC? Sprowadziłem autko i nie wiem na co się zdecydować?
pikca

Re: Gdzie kupić OC?

Postautor: Gość » 18 lipca 2013, 19:55

pikca pisze:Gdzie udać się po OC? Sprowadziłem autko i nie wiem na co się zdecydować?

TYLKO UNIQA, sprawdzona przeze mnie ubezpieczalnia. Mam tam też AC i jak miałem szkodę to szybko mi załawili.
Wszystkie inne są drogie, jeżeli chodzi o OC a przecież i tak nic z tego nie ma więcej.
NIE JESTEM AGENTEM UNIQA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: pokrzywdzony » 18 lipca 2013, 23:35

Gość pisze:
pikca pisze:Gdzie udać się po OC? Sprowadziłem autko i nie wiem na co się zdecydować?

TYLKO UNIQA, sprawdzona przeze mnie ubezpieczalnia. Mam tam też AC i jak miałem szkodę to szybko mi załawili.
Wszystkie inne są drogie, jeżeli chodzi o OC a przecież i tak nic z tego nie ma więcej.
NIE JESTEM AGENTEM UNIQA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AC to kazda firma Ci raz,dwa zalatwi,a jak przyjdzie cos zalatwic z OC,to maja Cie wszyscy gleboko w d...
pokrzywdzony

Re: Polecam Liberty Direct

Postautor: Gość » 23 lipca 2013, 11:09

Kierowca z Wlkp. pisze:....
[list=][*]- 5% za zakup polisy online - kalkulator internetowy Liberty Direct,
[*]- 5% za płatność kartą - może to być karta płatnicza (np. Visa) z włączoną opcją płatności internetowych,
[*]- 5% na każde kolejne auto ubezpieczone w Liberty.[/list]
[list=][*]- 50 zł na ubezpieczenie OC,
[*]- 100 zł na AC.[/list]
Do OC ubezpieczenie Assistance Gratis!

Problemy z odzyskaniem odszkodowania - BEZCENNE!!!!
Gość

Postautor: Yurii » 9 sierpnia 2013, 11:18

UNIQA jest porządna
polecam
Yurii

Postautor: HJKJLJ;J; » 10 sierpnia 2013, 11:11

CKU CHORZEŃ PORAŻKA
HJKJLJ;J;

Postautor: iPrzemoi » 10 sierpnia 2013, 11:54

HDI jestem tam od lat. jedno z najtańszych OC i super Assistance
iPrzemoi

Postautor: Mario11 » 10 sierpnia 2013, 11:56

uniqa hehe dobre. a potem błaganie o wypłate ubezpieczenia . tragedia nie polecam!!!
Mario11

Postautor: gość » 10 sierpnia 2013, 16:05

ja ubezpieczyłam w proamie ,taniej 120zł niż w unice
gość

Postautor: 234 » 12 sierpnia 2013, 09:36

Jeśli chodzi o OC to nie ma znaczenia czy tu tam, wszystkie firmy proponują podobne warunki , napewno na twoim miejscu omijał bym wszelkie sprzedaże internetowe czy telefoniczne. Wybierając ubezpieczyciela należy wybierać te znane do takich należy napewno Hestia , MTU, Generali, PZU, Uniqa. Jeśli chodzi obsługę to wszędzie jest podobnie , lecz są towarzystwa gdzie przebiega ten proces lepiej a w innych jest gorzej. Po moim ostatnim sondażu ciekawe oferty znajdziesz napewno w MTU , Hesti czyteż w towarzystwie pocztowym . Poczta wygląda finansowo bardzo korzystnie, szczegóły na poczcie.
234

Postautor: turesgt » 20 lipca 2015, 17:03

lklfjsgljdl pisze:http://www.cuk.com.pl krowy na rowie powinni paść a nie ubezpieczenia robić..........................................................................................................................................

Też nie lubię porównywarki cuk.
turesgt

Postautor: Ksawery13 » 22 lipca 2015, 16:12

Mam od lat w PZU, bo wujek jest agentem :)
Ksawery13
Nowy

Postautor: Heh.... » 22 lipca 2015, 20:55

Mialem w PZU,wszystkie znizki - 600 zl., obecnie firma Generali - 360 zl.,takie same warunki ubezp.
Heh....

Postautor: Gość » 26 lipca 2015, 13:10

Porównywarek jest wiele, z tym że różnią się ilością TU w ofercie i zakresem ubezpieczeń.Niedawno w Rzeczpospolita pisała, że pod tym względem kalkulator -porównywarka CUK wysuwa się na prowadzenie.
Gość

Postautor: turesgt » 28 lipca 2015, 20:17

Sporo macie tych porównywarek ciężko ocenić która z nich jest najlepsza :)
turesgt

Następna

Wróć do Motoryzacja