Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18770) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Gdzie kupić OC?

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Gdzie kupić OC?

Postautor: Somebody » 16 stycznia 2016, 13:43

Idź na skarpe tam Ci powiedzą co i jak ja co trochę mam gdzie indziej napewno nie bierz proamy
Somebody

Postautor: Gość » 18 stycznia 2016, 11:06

To forum też dobre, po co odsyłać na inne , tym bardziej jak pytają ludzie z Konina i okolic.Najlepiej podjechać do Cuk na Spółdzielców, tam mają OC wielu ubezpieczycieli.
Gość

Postautor: kazik78 » 29 lutego 2016, 11:06

dokładnie wybierz sobie porównywarkę ubezpieczeń i przejrzyj oferty. Ja zawsze wybieram najtańsze ubezpieczenie i jak na razie nie było z nimi żadnego problemu
kazik78
Nowy

Postautor: Gość » 29 lutego 2016, 11:33

Gość pisze:To forum też dobre, po co odsyłać na inne , tym bardziej jak pytają ludzie z Konina i okolic.Najlepiej podjechać do Cuk na Spółdzielców, tam mają OC wielu ubezpieczycieli.

Można też sobie na ich kalkulatorze wyszukać gdzie Oc jest aktualnie najtańsze.
Gość

Postautor: ocococ » 14 marca 2016, 18:08

ja jestem w TUW (towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych) od 7 lat i jak dla mnie jest dość tanio.Pełne zniżki OC + Nw ,pojemność auta 2.8 /327 zł na rok .
ocococ

Postautor: Gość » 19 marca 2016, 15:44

Gość pisze:Można też sobie na ich kalkulatorze wyszukać gdzie Oc jest aktualnie najtańsze.

To akurat mogę potwierdzić :) dobry jest ten kalkulator cuk, bo faktycznie wyszukuje gdzie jest najtaniej.
Gość

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2016, 16:08

Można też nie bawić się w samodzielne przeliczanie tylko na Spółdzielców do cuk podejść.
Gość

Postautor: Gość » 29 maja 2016, 17:19

Też tam w zeszłym roku auto ubezpieczałem,a polisa właśnie się kończy niedługo.
Gość

Postautor: rysiu » 20 czerwca 2016, 12:57

Kupić można zarówno przez internet jak i w jakimś biurze. Grunt to dobrze wybrać. Bo firm jest dużo i jest z czego wybierać. Osobiście wybrałem Compense. Wybór z polecenia znajomego.
rysiu

Postautor: Bartek 8798 » 28 czerwca 2016, 00:53

O CO CHODZI ??????????????????????????
Postautor: TARANTULA ADM » 27 czerwca 2016, 23:25

DO GOŚCIA KTÓRY : wpisał ,że " nikt się mnie nie boi , latam po sądach i sądy się ze mnie śmieją jak widzą moje nazwisko... "

Wszystkie wpisy są monitorowane i wielokrotnie kopiowane . Już jesteś ustalony i przed SĄDEM odpowiesz , kto wynosi informację na mój temat z SĄDU i KTO się tak śmieje z mojego nazwiska .

REDAKCJĘ LM UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE KASOWANIE WAŻNYCH WPISÓW , BO I TAK TĘ SPRAWĘ MONITORUJE MNÓSTWO DZIENNIKARZY , PRAWNIKÓW itd .
Swoim zachowaniem pokazujecie po której stoicie stronie .
Jutro zgłaszam oficjalnie tą sprawę do Prokuratury i wysyłam do WAS Pismo odnośnie " tego wpisu "
Mam nadzieję ,że JESTEŚCIE po stronie PRAWDY I NIEPEŁNOSPRAWNYCH a nie po stronie bezdusznych .......
Pozdrawiam REDAKCJĘ LM
TARANTULA ADM

Uwaga !!!! SPRAWA dotyczy tematu '' O CO CHODZI ??? " na REGION KONIN . Szanowni Państwo proszę o NAGŁOŚNIENIE tego tematu , ponieważ chodzi o złe traktowanie NIEPEŁNOSPRAWNYCH i Matki , która stanęła w obronie Syna . Pozdrawiam każdego z osobna i dziękuje za " pomoc"
taki sobie
Bartek 8798

Postautor: Gość » 1 lipca 2016, 09:42

Gość pisze:Też tam w zeszłym roku auto ubezpieczałem,a polisa właśnie się kończy niedługo.

Moje pierwsze OC kupowałam w cuk i mimo że początkowo chciałam wziąć współwłaściela, to po sprawdzeniu jakie będą składki okazało się, że nie ma takiej potrzeby:)
Gość

Postautor: BarteK2 » 1 lipca 2016, 22:08

Gość pisze:
Gość pisze:Też tam w zeszłym roku auto ubezpieczałem,a polisa właśnie się kończy niedługo.

Moje pierwsze OC kupowałam w cuk i mimo że początkowo chciałam wziąć współwłaściela, to po sprawdzeniu jakie będą składki okazało się, że nie ma takiej potrzeby:)

a jaką firmę wybrałeś że koszta był przystępne?
BarteK2

Postautor: Gangrena » 10 lipca 2016, 18:17

Porównywarki są często sponsorowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe a przy tym wyciągają od Ciebie wszystkie możliwe dane, oprócz numeru buta, a później sprzedają te dane innym firmom i jesteś do końca życia zasypywany reklamami w formach mailowych i telefonicznych. Bardzo nie polecam. Najlepiej samemu pochodzić i popytać się co są w stanie Ci zaoferować. Ja mam wykupione w Liberty, bo tam mi najbardziej pasowało.
Gangrena

Postautor: Gość » 1 sierpnia 2016, 08:36

Gość pisze:Moje pierwsze OC kupowałam w cuk i mimo że początkowo chciałam wziąć współwłaściela, to po sprawdzeniu jakie będą składki okazało się, że nie ma takiej potrzeby:)

A masz samo OC czy jakiś szerszy pakiet? Bo mam podobną sytuację - też krótki staż za kółkiem.Jeszcze rozważam czy na raty u nich nie kupić polisy, bo widzę że na 11 można podzielić płatność.
Gość

Postautor: Madzia12 » 15 sierpnia 2016, 19:44

Ja korzystam z PZU i zawsze porównuję z innymi, ale tam mam najtaniej i najlepsze warunki
Madzia12
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motoryzacja