Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18820) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Gdzie kupić OC?

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Gdzie kupić OC?

Postautor: obiektywny.. » 17 sierpnia 2016, 18:32

Madzia12 pisze:Ja korzystam z PZU i zawsze porównuję z innymi, ale tam mam najtaniej i najlepsze warunki

Samo OC w PZU najtaniej??? Ja też miałem w PZU,ale znalazłem inną firmę w której mam 300zł.taniej,a warunki identyczne
obiektywny..

Postautor: Igor89 » 19 sierpnia 2016, 14:33

Radzę wybrać ubezpieczenia Gothaer, tu sprawdzisz ich ofertę: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66535/ubezpieczenie-auto-assistance-plus/. Ubezpieczenie obejmuje na terenie całej Europy, więc możesz potem spokojnie jechać autem z rodziną na wakacje. Ubezpieczałem u nich motocykl, ale planuję niedługo zakup auta, na pewno się u nich ubezpieczę.
Igor89
Początkujący

Postautor: Gość » 20 sierpnia 2016, 15:52

Gość

Postautor: Gość » 28 października 2016, 16:51

Gość pisze:
Gość pisze:Moje pierwsze OC kupowałam w cuk i mimo że początkowo chciałam wziąć współwłaściela, to po sprawdzeniu jakie będą składki okazało się, że nie ma takiej potrzeby:)

A masz samo OC czy jakiś szerszy pakiet? Bo mam podobną sytuację - też krótki staż za kółkiem.Jeszcze rozważam czy na raty u nich nie kupić polisy, bo widzę że na 11 można podzielić płatność.

To się dobrze kalkuluje, bo 11 rat to są takie opłaty których się nie czuje, nie obciąża to tak budżetu domowego.
Gość

Postautor: wielkopolanin7 » 22 listopada 2016, 16:16

ja mam w CUK Ubezpieczenia i jestem zadowolony :) Pozdrawiam
wielkopolanin7
Nowy

Postautor: Gość » 28 listopada 2016, 23:17

Muszę zajrzeć w końcu do tego cuk, tyle razy przejeżdżam koło Spółdzielców:)
Gość

Postautor: Gość » 28 grudnia 2016, 16:23

Gość pisze:Muszę zajrzeć w końcu do tego cuk, tyle razy przejeżdżam koło Spółdzielców:)

Można wszystko sprawdzić w necie na ich kalkulatorze, ile zapłacisz, gdzie jest najtaniej itd.
Gość

Postautor: Gość » 29 stycznia 2017, 16:25

AC i NNW też wykupujecie? Bo ja się nad bogatszym pakietem zastanawiam.Tak myślę żeby podejść do cuka, pytanie tylko czy samo OC to dobry wybór.
Gość

Postautor: bulwers » 15 lutego 2017, 15:47

ten CUK jest prze4reklamowany. Niemial obsluga i wpisuje do kalkulatora dane w *** wziete (np ze auto bedzie jezdzic za granica co w mim przypadku jest niepraweda)... Jak wyliczyli mojej kobiecie OC za seicento (2200pln) to za glowie sie zlapalem. Udalo sie kupic u agenta za 800 co uwazam za sukces.
Takze dzieki temu stracili klienta na kilka aut a ja ubezpieczam sie przez internet. !00 pln taniej wyszl mi za auto 2.5 benzyna niz w CUK...
bulwers

Postautor: Gość » 2 marca 2017, 15:23

Najlepiej to sobie samemu sprawdzić na tym kalkulatorze cuk, wtedy wiadomo z czego wynika cena i która opcja najtańsza.
Gość

Postautor: Dziubas554 » 2 marca 2017, 16:47

Miałem wypadek i sam nie wiedziałem co robić. Odszkodowanie, zeznania, całe to zamieszanie było straszne. Na bieżąco odwiedzałem o tą stronę: http://odszkodowaniamotoryzacyjne.pl/ . Poradziłem sobie, choć nie było łatwo. Znalazłem kilka rozwiązań na tej stronie i problemy się skończyły. Teraz jeżdżę zdecydowanie ostrożniej.
Dziubas554

Postautor: szofer » 15 marca 2017, 20:14

puknijcie sie w durne makowy, przeciez OC dostajesz z ubezpieczalni goscia z ktorym miales kolizje a nie ze swojej, twoja droga i pewna agencja ubezpieczeniowa pocieszy sie ten co mial z toba kolizje, oczywiscie nie z jego winy, wykupujcie najtansze oc bo i tak wy z tego nie skorzystacie, niech sie martwi ten co bedzie korzystal z waszego ubezpieczenia....
szofer

Postautor: Gość » 17 marca 2017, 00:53

szofer pisze:...niech sie martwi ten co bedzie korzystal z waszego ubezpieczenia....

Słyszałeś kiedyś o regresie? Jeśli nie, to módl się by twoja najtańsza agencja nie wrzuciła ci tego do umowy, bo jeśli kogoś stukniesz to możesz odczuć to boleśnie w portfelu :)
Gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2017, 18:55

Tylko najtańsze się bierze, wiadoma sprawa.Metoda żeby szukać przez porównywarki typu cuk bardzo dobra moim zdaniem.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motoryzacja