Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19160) SPORT FORUM FIRMY (5365) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Gdzie kupić OC?

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Gdzie kupić OC?

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2017, 11:33

AC też warto wykupić i można sobie właśnie z kalkulatora cuk przeliczyć gdzie najmniej zapłacimy.
Gość

Postautor: Gość » 22 maja 2017, 13:49

Gość pisze:AC i NNW też wykupujecie? Bo ja się nad bogatszym pakietem zastanawiam.Tak myślę żeby podejść do cuka, pytanie tylko czy samo OC to dobry wybór.

Wato mieć.Opłaty możesz sobie na raty rozłożyć.
Gość

Postautor: piotrex20 » 29 maja 2017, 20:48

może Yanosik, jeśli jeżdzisz, używasz. Zmieniłem i mam taniej 300 zł. teraz poszerzy oferte chyba o AC...
piotrex20

Postautor: Gość » 25 czerwca 2017, 16:04

Gość pisze:AC też warto wykupić i można sobie właśnie z kalkulatora cuk przeliczyć gdzie najmniej zapłacimy.

Fajna sprawa, muszę przeliczyć sobie.
Gość

Postautor: doris15 » 4 lipca 2017, 20:21

Może polisa OC w YU od Yanosika? Płacę mniej 300 zł i dodatkowo rozlożyli mi płatność na 12 mcy
doris15

Postautor: rymas » 4 lipca 2017, 21:45

a jak skorzystac z tej opcji ubezpieczenia w Yanosiku?
rymas

Postautor: eryczek25 » 5 lipca 2017, 18:28

musisz zrobić 200 km i wtedy wyskoczy ci okienko o propozycji tego ubezpieczenia YU od Yanosika. Ale masz zrobioną aktualizacje apki?
eryczek25

Postautor: alfa00 » 7 lipca 2017, 13:46

YU w Yanosiku
alfa00

Postautor: Gość » 1 sierpnia 2017, 13:26

Gość pisze:
Gość pisze:AC też warto wykupić i można sobie właśnie z kalkulatora cuk przeliczyć gdzie najmniej zapłacimy.

Fajna sprawa, muszę przeliczyć sobie.

Nawet kilkaset złotych można zaoszczędzić w ten sposób.
Gość

Postautor: Gość » 26 sierpnia 2017, 14:45

Gość pisze:AC i NNW też wykupujecie? Bo ja się nad bogatszym pakietem zastanawiam.Tak myślę żeby podejść do cuka, pytanie tylko czy samo OC to dobry wybór.

Według mnie jak już ubezpieczać to porządnie.Tym bardziej że można u nich w ratach zapłacić za polisę.
Gość

Postautor: Gość » 30 września 2017, 12:10

Dużo taniej wychodzi na tej porównywarce.Fajne narzędzie.
Gość

Postautor: Gość » 31 października 2017, 15:09

Co do płatności ratalnej to żaden problem, w cuk dzielą opłaty na 11 rat.Pierwszą płaci się po 3 tygodniach.
Gość

Postautor: Gość » 16 listopada 2017, 13:54

W Słupcy też jest cuk. Na Poznańskiej, nie trzeba do Konina jechać.
Gość

Postautor: Gość » 2 stycznia 2018, 16:47

A braliście w cuk pakiet OC, AC, NNW ? Faktycznie można w ten sposób zaoszczędzić?
Gość

Postautor: Gość » 26 stycznia 2018, 14:41

Gość pisze:A braliście w cuk pakiet OC, AC, NNW ? Faktycznie można w ten sposób zaoszczędzić?

Nawet kilkaset zł taniej możesz tam kupić ubezpieczenie.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motoryzacja