Dzisiaj jest środa 11 grudnia 2019, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20466) SPORT FORUM FIRMY (5432) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / -1oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kilka wozów strażackich przy Kleczewskiej. ... (1)Golina. Samochód dla niepełnosprawnych przekazany ... (0)

Regeneracja wtrysków CDTI

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Regeneracja wtrysków CDTI

Postautor: DieselCR » 4 sierpnia 2013, 17:11

Witam

potrzebuję zregenerować wtrysk do ASTRY 1.9 CDTI, szukam opini, gdzie w Koninie lub okolicach zrobię to najlepiej, najsolidniej?
Poproszę o opinie.
DieselCR

Re: Regeneracja wtrysków CDTI

Postautor: gosc22ashfjsahd » 13 sierpnia 2013, 15:59

a Klaczek?
gosc22ashfjsahd

Postautor: Gość » 13 sierpnia 2013, 16:06

daj sobie spokój z klaczą :P

najbliżej poznań .
Gość

Postautor: DieselCR » 15 sierpnia 2013, 12:05

jakies argumenty dlaczego Klaczek nie?
odpowiedź "Poznań" nie mówi nic.
DieselCR

Postautor: Gość » 16 sierpnia 2013, 05:27

DieselCR pisze:jakies argumenty dlaczego Klaczek nie?

Mnie robił d W210 2,7 i to było już 2 lata temu, nic się nie dzieje, auto nadal jeździ.
Gość

Postautor: Gość » 19 sierpnia 2013, 21:52

DieselCR pisze:jakies argumenty dlaczego Klaczek nie?

umiesz korzystać z forum lm , to umiesz korzystać z google.
Gość

Postautor: admin2 » 21 sierpnia 2013, 07:01

google jest wyszukiwarką a nie bazą wiedzy, wyszukując zagadnień korzysta ze źródeł znalezionych w internecie mi. forum.
Jeśli na każdym blogu, forum, hide parku padnie odpowiedź "użyj google", google nie będzie miało skąd czerpać informacji.
Zatem bardzo proszę o nie używanie odpowiedzi tego typu.
admin2

Postautor: Witoldo12 » 21 sierpnia 2013, 16:05

Ja potrzebuję części do hydrauliki siłowej czy macie jakieś namiary na jakąś dobrą firmę? hydraulika siłowa jest bardzo ważnym elementem więc wolę nie ryzykować z jakimiś zamiennikami. Może jesteście w stanie mi pomóc?
Witoldo12

Postautor: kifanot » 21 sierpnia 2013, 17:24

wiem, że w Grene jest hydraulika siłowa.
Grene ul.Spółdzielców,
kifanot

Postautor: Brooklyn » 2 czerwca 2015, 07:21

Widziałem, że ktoś z Was mieszka koło Poznania. Nie znalazłem innego podobnego tematu, dlatego piszę w tym. Poszukuję serwisu, który zajmuje się regeneracją pomp wtryskowych właśnie w okolicy Poznania. Szczerze powiem, że niestety nie jestem obeznany w tym rynku, a taką dostępem diagnozę w swoim Oplu. Przeszukując Internet znalazłem http://pompa-wtryskowa.pl/ofirmie.php ale tak jak już wcześniej napisałem, jestem kompletnym laikiem w tej sprawie. Z góry dziękuję za pomoc. Sprawa nie jest aż tak pilna, ponieważ mam drugi samochód, ale fajnie byłoby zrobić to jak najszybciej ;)
Brooklyn
Nowy

Postautor: Janusz91 » 18 czerwca 2015, 10:04

Ostatnio szukałem dobrego serwisu turbosprężarek bo miałem do regeneracji. Okazało się że nie jest to takie proste bo warsztatów jest dość sporo i nie wiadomo którego można powierzyć tak poważną na prawdę. Znajomy polecił mi http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl/ Ktoś słyszał o nich ? Zamierzam się z nimi skontaktować i umówić się na wizytę. Z tego co widzę mają też bogatą ofertę na prawy wtryskiwaczy więc warto także w tym celu zgłosić się do nich.
Janusz91
Początkujący

Postautor: Igor89 » 23 lipca 2015, 13:38

Rok temu miałem podobny problem z wtryskami. Bardzo długo szukałem dobrych fachowców. Dość przypadkiem trafiłem na http://www.wtryskiwacz.com/czyszczenie- ... waczy.html i nie żałuje, bo doskonale wykonali swoją pracę. Mechanicy z trzech poprzednich warsztatów nie byli w stanie zregenerować wtryskiwaczy, ale musiałem im zapłacić za poświęcony czas. Postąpili zgodnie z prawem? Jeśli nie, to chciałbym odzyskać wydane, pieniądze. Ktoś z Was miał podobną sytuacje?
Igor89
Początkujący

Postautor: nika27 » 6 grudnia 2015, 20:27

Części do hydrauliki siłowej można dostać na http://hydro-serwis.com/
nika27
Nowy

Postautor: mid32 » 17 października 2019, 10:31

Cześć, pozwolę sobie odświeżyć wątek. Mianowice jeśli chodzi o regenerację skorzystałem ostatnio z firmy Regmot http://regmot.pl/
Szybka obsługa, wysyłka na koszt firmy.
mid32

Wróć do Motoryzacja