Dzisiaj jest niedziela 15 grudnia 2019, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20435) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (36) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 4oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wojtuś wymaga pomocy specjalistów. Ruszyła zbiórka ... (0)Fantastyczne derby w II lidze. Wilki odrobiły dwa ... (0)

Wynajem auta

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Wynajem auta

Postautor: Zanett » 4 marca 2014, 14:34

Wynajem auta - jaki koszt i czy można to wrzucić w koszta prowadzonej działalności?
Zanett

Re: Wynajem auta

Postautor: Gość » 4 marca 2014, 15:26

Od 60 zł za dobę.
Koszta możesz wrzucić gdzie chcesz, nawet w prowadzoną działalność.
Gość

Postautor: mirekzet » 4 marca 2014, 18:46

Koszta zależą od klasy samochodu i od miejsca wypożyczenia. Oczywistością jest chyba, że w Warszawie będzie to droższa usługa niż w przypadku naszych okolic. O konkretną cenę zapytaj tutaj. Jeżeli samochód był Ci niezbędny do uzyskania przychodu, to jak najbardziej możesz wrzucić to w koszta.
mirekzet

Postautor: belka » 17 marca 2014, 12:05

A jakie są koszta wynajmu autka w Warszawie? Ktoś tam wynajmował?
belka

Postautor: Arek227 » 17 marca 2014, 17:49

Z tego co się orientuje koszta wynajmu auta w stolicy jest niewiele większy od średniej krajowej. Generalnie to samochód w klasie A - czyli zwykle te najtańsze (np Chevrolet Spark, Panda, Peugeot 107 itd) dostępne są już od około 80 zł za dzień. Tutaj masz wypożyczalnię http://carfree.pl/ w której wynajmiesz auto bez prowizji i limitu km - to ważne, ponieważ nie ma zbędnej spinki podczas podróżowania.
Arek227

Postautor: RychuP » 28 marca 2014, 16:46

Cena wynajmu zależna jest zwykle od tego ile chcesz jeździć, jak długo, modelu (a w konsekwencji ceny auta). Cena zwykle zaczyna się od 70 zł a górnej granicy nie ma :)
Czasami jest tak, ze naliczana jest kaucja początkowa (która później jest zwracana). Sprawdź BM Auto z Warszawy - podobno tam mają dobre warunki wynajmu samochodów.
RychuP

Postautor: jacek1112 » 6 maja 2015, 13:46

W LeCar http://www.rentacarpoland.com/ w Warszawie maja fajne auta BMW E60, VOLVO S80, Citroena C5, OPEL INSIGNIA 2.0 CDTi ceny są dobre, wypozyczałem kiedyś od nich auto już nawet kilka razy mamy dobry kontakt , porządna firma :)
jacek1112

Postautor: arni80 » 11 maja 2015, 07:53

ja niestety potrzebuję auta do mojej firmy...na szczęście znalazłem dobry leasing i jak na razie wszystko wygląda na ok. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)
arni80
Nowy

Postautor: sigart61 » 13 maja 2015, 08:06

Możesz się jeszcze zdecydować na wynajem długoterminowy zamiast leasingu ;)
sigart61
Nowy

Postautor: Bomberz » 25 czerwca 2015, 09:21

Mozesz tez ogarnac http://www.ddauto.pl/wypozyczalnia-samochodow/osobowe/ (no chyba ze potrzebujesz ciezarowych, ale watpie). Tez wypozyczaja na dluzsze okresy, autka maja zadbane, mozna sie dogadac.
Bomberz

Postautor: jogin46 » 17 września 2015, 11:14

Cena zależy od wypożyczalni, ale przede wszystkim od tego jaki samochód chcesz wypożyczyć. Ja wypożyczałem chevroleta spark za 59 zł w Carfree. Z tego co się orientowałem, to taka jedna z tańszych na rynku ta wypożyczalnia.
jogin46
Nowy

Postautor: reda » 9 lipca 2016, 08:16

OJ powiem szczerze, że u nas nie ma za dużo sposobności na wynajem, kiedyś korzystałam na śląsku, jak pilnie potrzebowałam przewieźć kilka rzeczy. Na szczęście z pomocą przyszedł wynajem samochodów dostawczych Śląsk
reda
Nowy

Postautor: Matilda32 » 14 sierpnia 2016, 19:48

To prawda. Firm posiadających w swojej ofercie taką opcje jak chociażby wynajem aut w Białymstoku jest bardzo wiele. Co więcej wiele z nich, tak jak ta której stronkę podlinkowałam, posiada bardzo wiele samochodów w swojej bazie, przy czym można się zdecydować na wynajęcie zarówno auta osobowego, jak i dostawczego.
Matilda32

Postautor: Gość » 28 października 2016, 15:52

sigart61 pisze:Możesz się jeszcze zdecydować na wynajem długoterminowy zamiast leasingu ;)

Ciekawe tylko jaki to byłby koszt.
Gość

Postautor: Junnkurese299 » 3 listopada 2016, 20:39

Wynajem samochodów w Koninie na pewno ma ta firma https://www.express.pl/ . Ja u nich pożyczałem auta, a później wracając przez Toruń tam oddałem. Mają wiele punktów w różnych miastach.
Junnkurese299

Następna

Wróć do Motoryzacja