Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18580) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)Wiklinowe kosze staną w parku. W Radolinie podsumo ... (0)

Zmiana koloru auta - oklejanie folią

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Zmiana koloru auta - oklejanie folią

Postautor: sgdcskhugfbcoa » 6 sierpnia 2014, 14:22

Zmiana koloru auta folią poprzez całkowite lub częściowe jego oklejenie. W świecie dosyć stara metoda odmiany wizerunku samochodu, potocznie zwany Car Wrapping. Daje on nieograniczone możliwości zmiany wyglądu auta przy zastosowaniu innowacyjnych folii zwanymi "wylewanymi" . W przeciwieństwie do tradycyjnego lakierowania folia daje dodatkową możliwość powrotu do oryginalnego koloru nadwozia. Dzięki czemu kolor swojego samochodu możemy zmieniać tyle razy, ile tylko chcemy. Największym problemem przy wyborze koloru folii jest wyobraźnia.

Zmiana koloru auta to świetny sposób na:
odświeżenie wyglądu auta, ochronę lakieru nowego samochodu a przede wszystkim wyróżnienie się na tle innych aut i przeobrażenie go w bardziej stylowy i nowoczesny

Kontakt - 698-720-790 (po 15-tej)

Marlena
sgdcskhugfbcoa

Re: Zmiana koloru auta - oklejanie folią

Postautor: Gość » 7 sierpnia 2014, 21:09

Jaki jest koszt oklejenia średniej wielkości auta (Focus II kombi)?
Gość

Postautor: fdgssb » 8 sierpnia 2014, 07:13

Gość pisze:Jaki jest koszt oklejenia średniej wielkości auta (Focus II kombi)?

Witam
Cena oklejenia auta zależy od rodzaju folii jaki wybierze sobie klient - a ceny są bardzo rozbieżne, dlatego trudno mi określić kwotę.
Pozdrawiam

aby usprawnić kontakt - e-mail: marlenarumak@gmail.com

Pozdrawiam
fdgssb

Postautor: Gość » 10 sierpnia 2014, 22:55

Chodzi mi o najtańszą wersję, folia przezroczysta, lub ciemna zieleń.
Gość

Postautor: Rommekk » 31 sierpnia 2016, 18:01

A w Koninie gdzieś obklejają auta folią? Jak szukałem parę miesięcy temu to nie mogłem nic znaleźć, więc stwierdziłem, że podskocze do Poznania. Tutaj http://ziebartpolska.com.pl/ oddałem auto do foliowania. Efekt super - z zielonego mam czerwone auto ;) Koszta w porównaniu z lakierowaniem niewielkie. No i zawsze można wrócić do pierwotnego koloru. Takie oklejanie nie niszy lakieru.
Rommekk

Wróć do Motoryzacja