Dzisiaj jest poniedziałek 9 grudnia 2019, imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20760) SPORT FORUM FIRMY (5429) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 5oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mika to 2-letni owczarek belgijski. Zaczyna pracę ... (0)Konin. Piekli i zdobili pierniki. Rodzinne warszta ... (0)

Samochód - jaki?

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Samochód - jaki?

Postautor: adrianadrian573 » 5 listopada 2014, 15:30

Witam wszystkich. Szukam samochodu w granicach 15 tys. Będzie to drugi samochód w rodzinie, głównie na trasy i tutaj zdecydowanie wolałbym lpg niż ten kłopotliwy diesel. Wymagania:
-dużo miejsca z przodu jak i z tyłu, składane tylne kanapy;
-klimatyzacja;

Głównym kryterium wyboru jest tutaj przestrzeń wewnątrz auta i bezawaryjność. Co powiecie na to http://moto.gratka.pl/tresc/renault-sce ... 0c188a96,3
adrianadrian573

Re: Samochód - jaki?

Postautor: gość » 6 listopada 2014, 11:17

"OKAZJA" na tablicy rejestracyjnej odnosi się do sprzedającego,ja to odbieram jako okazja by się go pozbyć.
Prawdziwe okazje dla kupującego to te gdy sprzedajacy traci a nie zarabia; proste...
A co do diesla to popteram w 100%,Dobry diesel to nowy,lub firmowy. Stary to tylko problemy i wydatki -słone...
Diesle z przebiegiem 200 000km to tylko mit,one są kręcone z 500-800tys.,zwłaszcza jak spowadzone .Pamiętajcie,że tam nie ma tylko dziur .Prędzej Polak olej wymieni na czas niż Niemiec.
gość

Postautor: das-auto » 6 listopada 2014, 17:29

Tutaj się z Tobą nie zgodze, że przebiegi 200 tys.to mit, u aut sprowadzonych. Mój znajomy co od lat pracuje w Niemczech, sprowadził dwa auta, diesle. Jedno Opel 8 letni, 126 tys.km, drugie BMW, 12 letnie, 96 tys. Auta z pierwszych rąk, z pełną ks.serwisową, kupione od Niemców, u których pracował i te auta śmigają w rodzinie, bezproblemowo.
das-auto

Postautor: Gość » 10 listopada 2014, 21:35

Witam, jeżeli mogę Ci poradzić jakie auto wybrać to stawiałbym na Mitsubishi Galant z 1999-2003. Jest to po prostu kosmos w jeżdzie,Kupiłem go pół roku temu tylko, że w wersji sport 2.0 benz. Do 3 tyś obr. spokojny elegant, ale powyżej 3 to jest taki ogier, że opisać nie idzie. Jest on gabarytowo bardzo długi i szeroki, ale według mnie to same zalety. No i to spojrzenie innych kierowców nie do opisania, ponieważ tych aut jest u nas bardzo mało ze względu na koszty eksploatacji, ale to nie prawda nie ma się tym co przerażać bo to są jakieś wymyślone brednie osób które nigdy tymi autami nie jezdziły tylko słyszały od znajomych np. wymiana rozrządu na najtańszych niemieckich częściach 800 zł. Pozdrawiam i polecam oczywiście nie musisz wersji sport bo są jeszcze elegant, avance i coś tam jeszcze.
Gość

Postautor: m.galanat » 11 listopada 2014, 16:49

Galanta miałem, fakt, auto wygodne i dobre, do momentu gdy nie złapiesz poważniejszej awari. Pozatym słaba blacha i trudno dostępne cześci. Jednym słowem : płacz i płać :)
m.galanat

Postautor: Gość » 12 listopada 2014, 16:01

No właśnie dziś siadł mi centralny w Galancie. Poczekamy zobaczymy ile mnie to wyniesie
Gość

Postautor: m.galant » 12 listopada 2014, 16:24

Gość pisze:No właśnie dziś siadł mi centralny w Galancie. Poczekamy zobaczymy ile mnie to wyniesie

Centralny to nie jest żadna awaria :) Pozatym ciężko takie auto sprzedać,wiem to po sobie,chętnych nie wielu :(
m.galant

Postautor: acctr » 13 listopada 2014, 13:16

a ja proponuje accorda z rocznika 01-02, poszukaj bogatej wersji. tylko nie z komisu oczywiscie a bedziesz zadowolony
acctr

Postautor: Gość » 21 listopada 2017, 10:04

cześć , poszukuję pojazdu o podobnych kryteriach. nie ukrywam, iż najchętnięj celowałbym w coś z Japonii :)
Gość

Postautor: majkelmajkel » 21 listopada 2017, 10:08

W takim razie koniecznie rozejrzyj się za ofertą pojazdów, jakie oferują http://www.toyota-centrum.pl/ ! Posiadają spory wybór używanych pojazdów marki Toyota. Moja córka ostatnio wyjechała od nich Toyota Yaris, która była spełnieniem jej marzeń. :) Samochód oczywiście w doskonałym stanie technicznym, powiedziałbym że prawie jak nówka!
majkelmajkel
Nowy

Postautor: Oreo1 » 12 grudnia 2017, 21:41

ja też preferuję mniejsze autka, zwłaszcza jak dojeżdżam do pracy z obrzeży miasta do centrum, potrzebowałam nie tylko takiego maleństwa ,takie jakie mam właśnie teraz - peugeota 208 ale i autka którym się jeździ ekonomicznie. Jeździ się elegancko, zaoszczędzam nie tylko na paliwie ale sam zakup niewiele mnie wyniósł z okazji wyprzedaży rocznika.
Oreo1

Postautor: Rycerz_Ortalionu » 13 grudnia 2017, 17:12

adrianadrian573 pisze:Witam wszystkich. Szukam samochodu w granicach 15 tys. Będzie to drugi samochód w rodzinie, głównie na trasy i tutaj zdecydowanie wolałbym lpg niż ten kłopotliwy diesel. Wymagania:
-dużo miejsca z przodu jak i z tyłu, składane tylne kanapy;
-klimatyzacja;

Głównym kryterium wyboru jest tutaj przestrzeń wewnątrz auta i bezawaryjność. Co powiecie na to http://moto.gratka.pl/tresc/renault-scenic-ii-cena-zawiera-oplaty-dobry-17583749.html#ed1ae8330c188a96,3

tylko BMW, zobacz jak żyją gangsterzy https://www.youtube.com/watch?v=1aKrneBvulE
Rycerz_Ortalionu

Postautor: cubbon » 4 stycznia 2018, 09:56

Faktycznie lepiej założyć porządną instalację lpg optima niż użerać się dieslem, nie mówię że one są złe ale do miasta się nie nadają, diesle są ok ale na długie przebiegi bo w przeciwnym razie nie zwróci się ich dużo droższa eksploatacja
cubbon

Postautor: adam-piotrowski » 12 października 2018, 10:13

Za takie pieniądze to już na pewno znajdziesz coś fajnego. Poczytałbym jakieś rankingi (może na http://mojeauto.pl/) i wtedy porozglądał się za ofertami. W necie jest ich pełno. Może nawet taniej coś znajdziesz jak w komisie.
adam-piotrowski
Nowy

Postautor: snowboarder » 4 stycznia 2019, 13:22

Według mnie Fiat Bravo, obojętnie benzyna czy diesel się sprawdzi
snowboarder
Nowy

Następna

Wróć do Motoryzacja