Dzisiaj jest piątek 13 grudnia 2019, imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20563) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
3 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młoda Prawica charytatywnie. Pomoc dla konińskiego ... (1)Konin. PWiK będzie miał kolejną farmę fotowoltaicz ... (4)

Akumulatory TUBORG

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Akumulatory TUBORG

Postautor: Gość » 12 grudnia 2014, 19:35

Czy ktoś slyszał lub posiada akumulator tej marki? W zakupie sa drozsze niz Varta,Bosch czy Centra
Gość

Re: Akumulatory TUBORG

Postautor: Gość » 13 grudnia 2014, 21:19

Ja bym do nich podchodził z ostrożnością.
Brak informacji w necie, jedyna strona prowadzi do polskiej firmy handlowej.
Wygląda na to, że ktoś robi te akumulatory na zlecenie Akumaru (sami się tym chwalą na swojej stronie).
Pytanie tylko, czy czasem nie są klepane w Chinach, a u nas tylko metkę dostają.
Zastanów się raczej nad ZAPem, Jenoxem, albo Centrą.
Wszystkie trzy produkują akumulatory w Polsce, a dwie pierwsze są w 100% polskimi firmami.
Opinie o nich też są dobre, kupując polskie wyroby, dajesz pracę Polakom :)
Gość

Postautor: Gośćcc » 30 grudnia 2014, 15:58

Turbox jest produkowany w całości w Mielcu tzn w Polsce.
Piszą o nich że mają inne uwarstwienie ołowiu, że bardziej nadają się do miejskich aut...
Też się zastanawiam... sa zwykłe, srebrne i złote wydanie tych aku....
Gośćcc

Postautor: Gośćccc » 30 grudnia 2014, 15:58

Gośćcc pisze:Turbog jest produkowany w całości w Mielcu tzn w Polsce.
Piszą o nich że mają inne uwarstwienie ołowiu, że bardziej nadają się do miejskich aut...
Też się zastanawiam... sa zwykłe, srebrne i złote wydanie tych aku....

Poprawka nazwy - sorry literówka
Gośćccc

Postautor: misiek6 » 10 stycznia 2015, 11:05

Nie znam producenta ale wiem jedno. Płyty akumulatorowe w Polsce produkują tylko dwie firmy: Centra Poznań i ZAP w Piastowie i tych najwyższej jakości nie sprzedają innym producentom tylko wykorzystują do własnej produkcji /aby nie wspierać konkurencji/. Tak samo postępują inni europejscy producenci. Na rynek trafiają więc płyty z jakimiś defektami i z nich produkują inni.
misiek6

Postautor: boschsilver » 24 stycznia 2015, 21:39

Ja kupowałem Boscha Silver i po pomiarze w sklepie miał 60 amper więcej jak fabryka mu dała, więc mogłeś trafić na jakiegoś nie doładowanego leżaka
boschsilver

Postautor: Gość » 29 stycznia 2015, 15:40

Transport lotniczy do Konina, pierdykłem ze śmiechu.
Jak się robi reklamę na forum, to warto najpierw sprawdzić co się wypisuje.
Takie reklamy tylko ośmieszają firmę, a nie ją promują.
Gość

Postautor: mIKSTO » 6 lutego 2015, 13:06

Też kupiłem Tuborga, w sklepie w Lesznie. Trochę się obawiałem, ale sprzedawca miał dobre argumenty za, więc kupiłem. Wg. Mnie centra, bosch, varta itd jadą już teraz na marce, natomiast firmy takie jak tuborg " bardziej się starają" bo im zależy na pozyskaniu nowych klientów. Czas pokaże...
mIKSTO

Postautor: Stanisław » 11 września 2015, 11:15

Kupiłem akumulator Tuborg Gold w sklepie stacjonarnym w Koninie. Pojechałem w sumie na rekonesans, ale co mnie zaskoczyło - nie jest to hurtownia motoryzacyjna tylko zajmują się stricte akumulatorami. Można u nich kupić baterie do wszystkiego, nie ma chyba w powiecie drugiego takiego sklepu. Przekonał mnie bardzo kompetentny Jegomość, który cierpliwie rozwiewał moje wątpliwości. Wyczerpująco odpowiadał również na moje pytania dotyczące tej marki - baterie produkuje polska fabryka Autopart - a nie amerykańska fabryka w Polsce jak centra w Poznaniu. Dają 3 lata gwarancji i co ciekawe mają korki a nie jak Bosch, Varta, Jenox, Zap szczelnie zamknięte żeby wygotowywały się podczas upałów i klient musi kupić nowy. Uprzejmy Pan zmierzył mi najpierw starą baterię, wydrukował test, wymienił i wszystko posprawdzał. Jestem wysoce ukontentowany, oby więcej firm z różnych branż miało takie podejście do klienta.
Stanisław

Postautor: Figo@# » 8 października 2015, 20:03

Byłem u nich na Spółdzielców. Bardzo duży wybór i wiedza. Zdecydowałem się na Moll'a bo kiedyś kupiłem auto w Szkopownii z tym akumulatorem i polatał z 7 dobrych lat. Nie sądziłem, że będą mieli akumulatory tego producenta. Gość gadał o Tuborgu, ale nie wciskał mi go. Wolałem dopłacić do Moll'a. Zamontował, sprawdził łądowanie, wszystko w klasie. Fajnie, że w Koninie jest taki sklep. Na wiosnę na pewno kupię u nich baterię do mojego Virago.
Figo@#

Postautor: Pit7 » 22 października 2015, 14:39

Też go mam :-) z czasem się przekonam czy było warto. Zgadzam się że jenox to dno i metr mułu. Godna polecenia na pewno jest Yuasa no ale cena zabija :)
Pit7

Postautor: Karol 79 » 19 listopada 2015, 15:29

Też zdecydowałem się na Tuborg. Sprzedawca pokazał mi prądy na mierniku i wypadał lepiej niż Bosch, Varta, centra, zap o kilkanaście -dziesiąt Amper. poza tym gwarancja 3 lata. Swoją drogą mają duży wybór baterii na Spółdzielców :-)
Karol 79

Postautor: Portas » 27 listopada 2015, 09:45

Myśle ,że te tuborgi to jakaś chińska robota...Pan mi wcisnął GO i nie wiem czy pochodzi czy padnie... Na Varcie mają 20-30% marży , a na tuborgu 60-70% marży... Ktoś powiedział,że w akumulatorach wszysko wynaleziono i liczę na to,że tuborg nie odbiega od centry,banera,sznajdera czy innych POLSKICH wynalazków....ponoć centrze też nie chce się w Polsce już robić tylko importują i dają nalepki.... Niech pan z tuborga,poznania,swarzędza,lubonia,gniezna myśli,że dorwał marketingowo jelenia...ale obserwujemy temat i dam znać jak coś nie halo...
Portas

Postautor: do portas » 29 listopada 2015, 09:53

Mój miał 2 miesiące i nie odpalił. Pojechałem złożyć reklamacje i okazało się że ma wadę favryczną. wymiana na nowy z półki. Jak kiedyś padł mi Bosch to mi przybili złą eksploatację po trzech tygodniach. Chińska robota? weź to targaj tyle czasu z Chin, wszystko byłóby skorodowane, no ale znawców tematu widze jest wszędzie wielu.
do portas

Postautor: ten sam » 29 listopada 2015, 09:57

piszesz że pan ci go wcisnął... A co ty masz 12 lat - chłopiec błądzący we mgle?? to po co pojechałeś do specjalistycznego sklepu zamiast ładować do kauflanda?? ludzie wezcie zacznijcie myslec to naprawde nie boli...
ten sam

Następna

Wróć do Motoryzacja