Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19285) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Akumulatory TUBORG

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Akumulatory TUBORG

Postautor: 12344 » 3 grudnia 2015, 22:49

W moim golfie3 zainstalowałem centre i używam ją już dziewiąty rok i wcale nie narzekam, bo rozruch przyzwoity i bez problemu odpala, w szóstym roku użytkowania został zmieniony elektrolit; i to tyle.
12344

Postautor: VoltMaster » 9 grudnia 2015, 12:08

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do obejrzenia filmiku z fabryki AutoPart z Mielca, jak powstają akumulatory: https://www.youtube.com/watch?v=r6hSh50 ... ture=share
VoltMaster

Postautor: Rolnik_krzymów » 20 maja 2016, 09:37

Dla mnie bez różnicy, byle nie centra. Mam je drugi sezon, kręci bez zarzutu. O akumulator trzeba dbać jak o wszystko. Wtedy kilka dobrych lat pochodzi.
Rolnik_krzymów

Postautor: Cinek89 » 17 grudnia 2016, 13:07

Witam. Zakupilem złotego Tuborga i po sprawdzeniu u mechanika na testerze okazało się, że jego żywotność wynosi TYLKO 67%. Jakaś masakra, ale sprzedawca nie widzi problemu bo przecież samochód odpala... Nie polecam
Cinek89

Postautor: do cinek » 17 grudnia 2016, 13:48

Gościu jaki masz problem? kupuję u nich baterie do wszystkich moim sprzetów firmowych, chłopaki pomagają, dobierają, montują, mają wiedzę i sprzet. po co jechales na sprawdzenie do mechanika aku ktory wlasnie kupiles? chlopaki pokaza ci to samo na miejscu. z reszta ewidentnie wyglada na wpis wkurzonej konkurencji!
do cinek

Postautor: Marostes » 19 grudnia 2016, 09:07

Witam,Jeżdżę na czarnym TUBORGU ok 1 roku,latam po zachodniej europie i zrobiłem na nim jak dotąd ok 40 tys km i nie mam z nim żadnego problemu,zakupiony na Spóldzielców i jestem jak na razie zadowolony,mam diesla i ubiegłej zimy przy mocnych tem. poniżej -10 mnie nie zawiódł,polecam tą firmę i w tej ocenie jestem jak najbardziej obiektywny,pzdr
Marostes

Postautor: Gość » 20 grudnia 2016, 20:03

a ja jezdze na orginalnym GM 55ah juz rozpoczął sie 9 rok uzytkowania jutro próba poniewaz auto było 2miesiace z właczonym alarmem i sie rozładował do koloru białego w ciagu 3godz miał 50% naładowania w ciagu kolejnych 7 godz juz nie było 75% naładowania i to mnie martwi nie wiem czy on ma sprawność taka jak wskazuja diody bo prostownik jest za 60zl z kauflandu,moze ktos potrafi okreslic jego zywotność czy jest to tylko50%no moze 60max???
Gość

Postautor: ratow med » 22 grudnia 2016, 00:00

-10 to każdy zapala a to I TAK BADZIEWIE CO DO AKUMULATORA NP BOSCH....
ratow med

Postautor: Wania z Kazania » 15 stycznia 2017, 18:38

do portas pisze:Mój miał 2 miesiące i nie odpalił. Pojechałem złożyć reklamacje i okazało się że ma wadę favryczną. wymiana na nowy z półki. Jak kiedyś padł mi Bosch to mi przybili złą eksploatację po trzech tygodniach. Chińska robota? weź to targaj tyle czasu z Chin, wszystko byłóby skorodowane, no ale znawców tematu widze jest wszędzie wielu.

skorodowany to ty masz mozg, jak sie nie znasz to nie wypisuj glupot, spytaj sie analfabeto motoryzacyjna kogos kompetentnego czy akumulator moze skorodowac...
Wania z Kazania

Postautor: michu564321 » 18 maja 2017, 15:31

Wania z Kazania pisze:
do portas pisze:Mój miał 2 miesiące i nie odpalił. Pojechałem złożyć reklamacje i okazało się że ma wadę favryczną. wymiana na nowy z półki. Jak kiedyś padł mi Bosch to mi przybili złą eksploatację po trzech tygodniach. Chińska robota? weź to targaj tyle czasu z Chin, wszystko byłóby skorodowane, no ale znawców tematu widze jest wszędzie wielu.

skorodowany to ty masz mozg, jak sie nie znasz to nie wypisuj glupot, spytaj sie analfabeto motoryzacyjna kogos kompetentnego czy akumulator moze skorodowac...

sam jesteś popierdułka? a słyszałeś o rozwarstwieniu elektrolitu? umiesz tylko obrażać trolu jeden!
michu564321

Postautor: dominikbec » 16 czerwca 2017, 16:07

Hej, Kupiłem Tuborga Silver jakoś w listopadzie do Jaguara XJ 4.2, dotychczasowo wszystko było dobrze, ale od paru dni coś mi auto nie odpala po 1 dniowym postoju. Wstępnie podejrzewam, że coś mogło się z nim zadziać, bo nawet po długim ładowaniu z prostownika, auto odpala z trudem. Przy podłączeniu pod inny akumulator jest ok. Chce teraz pożyczyć zupełnie inną baterię podłączyć ją i spróbować pojeździć, jeśli okaże się, że działa poprawnie, będę musiał reklamować.
dominikbec

Postautor: polomolo » 27 września 2017, 12:11

Ja ogólnie polecam akumulatory te ze średniej półki cenowej. U mnie się najlepiej sprawdzały.
polomolo
Nowy

Postautor: JELEŃ SKLEPOWY » 28 listopada 2017, 16:03

WITAM KUPIŁEM SILVERA TUBORGA 75 GWARANCJA SIĘ SKOŃCZYŁA ROK TEMU A ON DALEJ ŚMIGA BEZ ZARZUTÓW.POLECAM
JELEŃ SKLEPOWY

Postautor: Bartolli » 5 grudnia 2017, 14:46

mIKSTO pisze:Też kupiłem Tuborga, w sklepie w Lesznie. Trochę się obawiałem, ale sprzedawca miał dobre argumenty za, więc kupiłem. Wg. Mnie centra, bosch, varta itd jadą już teraz na marce, natomiast firmy takie jak tuborg " bardziej się starają" bo im zależy na pozyskaniu nowych klientów. Czas pokaże...

Kupiłem wczoraj Tuborga Gold 54Ah za 300zł. 3 lata gwarancji. Zobaczymy jak posmiga:). Varta, centra podobne ceny ale ten miał korki i dlatego zdecydowałem się na Tuborga. Poprzednio miałem Calcium to po dwóch latach już zipał. Dolałem wody podładowałem i pociągnął jeszcze 2 lata ale bez szału.
Bartolli

Postautor: neymar jr » 28 grudnia 2017, 15:54

Najważniejsza sprawa w akumulatorach to data produkcji. Drugie przechowywanie. Jak kupisz leżaka to nawet jak będziesz miał na etykiecie Fiamm nic ci nie pomoże. Baterie muszą być ładowane bo się zasiarczają, mało kto to robi, na pewno nie market. Tuborg to nic innego jak Galaxy z Autopart Mielec. Polski produkt - zgoda. Marka własna firmy ze Swarzędza, jak norauto czy maxgear auto partnera. pytanie tylko, po co aż tyle przepłacać? Dla porównania pierwsze aukcje z popularnego serwisu allegro:
http://allegro.pl/akumulator-tuborg-gold-12v-77ah-820a-bydgoszcz-i6127691877.html
http://allegro.pl/akumulator-autopart-77ah-800a-galaxy-gold-krakow-i7055992611.html
neymar jr

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motoryzacja