Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19301) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Akumulatory TUBORG

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Akumulatory TUBORG

Postautor: beznazwy » 5 stycznia 2018, 21:10

Tuborg jest robiony w Mielcu przez Autopart, głupotą jest przepłacać za naklejkę Tuborg, porównaj ceny akumulatorów Tuborg i Autopart galaxy...
beznazwy

Postautor: Józef K. » 8 stycznia 2018, 13:07

na ja kupiłęm bo sprzedawca wyglądał na zorientowanego w temacie, ale rzeczywiście tuborga było w sklepie 85% z wszystkich akumulatorów... Szwagier polecał mi boscha bo nigdy go nie zawiódł. w sklepie powiedział mi że tuborg ma 3 lata gwarancji więc wziołem... ale niesterty przepłaciłem:/
Józef K.

Postautor: Jotuze » 20 stycznia 2018, 23:02

jakaś wersja pro 77, miał być pierwszy montaż VW okazał się podrubą! reklamacja oczywiśnie nie uznana bo moja zła eksploatacja! nie zgadzam sie bo akumulator czyma prad, 30 lat na gospodarstwie z bateriami zaznajomiony a tu ci dzieciak powie zes pan zle urzytkowal! skandal! Nie polecam, w cenie boscha, przy zakupie wszystko super ale lekkie mrozy , przeciez nawet zimy nie ma, delikarna wilgos i gosc ktory widac ze ma mleko pod nosen wciska kit ze to i tamto! z turku specjalnie jechalem a tu zonk! nie ladnie, nie ladnie
Jotuze

Postautor: okokokokoko.pl » 25 stycznia 2018, 20:47

tuborga mam i nie narzekam gdzie kupowaliście ze tyle niby przepłaciliście ja dałem 190 zł i śmiga wole nowy niż używkę która nawali za 3 miesiące bo nie wiadomo a wnecie jest dużo info na temat tej firmy
okokokokoko.pl

Postautor: figo fagot » 29 stycznia 2018, 23:12

Gdzie kupiłem? Na spółdzielców! jak masz starego punciaka albo malucha to za 190 kupiłeś. nie czytałeś wcześniejszych wpisów? tuborg to t=dokładnie ten sam akumulator co galaxy z mielca! zawsze znjdzie się **** zadowolony ze swojej decyzji :) nie uśredniaj okokokoookokokok ze do każdego auta za 190 kupisz. w tej pojemnosci w helkrisie na kolbego mam vartę blue 440 A za 169zł a nie 390A za 190. reklamowałem tam gownianego tuborga 125AH do mojej 60tki, ku%wa kwas lał się po obudowie, lepsze są sprawdzone marki. Polecam Vartę i Moll
figo fagot

Postautor: Jan156 » 29 stycznia 2018, 23:26

Również polecam Varta. Ważne, żeby była świeża: 4 cyfra dłuższego kodu mówi o roczniku :) nie daj sobie wcisnąć leżaka@
Jan156

Postautor: adamm11 » 1 lutego 2018, 10:27

Jeszcze żaden akumulator kwasowy tak mi się dobrze nie sprawdził jak Master Sport, mam go już drugą zimę i poprzedniej poradził sobie świetnie. W końcu nie musiałem się rano stresować że przy minus 20 będzie problem z odpaleniem auta i dojazdem do roboty na czas...;P Jest cała strona z ich akumulatorami do kupienia - akumulatory-ms.pl, w miarę przejrzyście są konkretne modele opisane.
adamm11

Postautor: Basia z podlasia » 21 marca 2018, 15:25

Zgadzam się z przedmówcą, że baaardzo ważny (jeśli nie najważniejszy) jest rok produkcji akumulatora, a jak stał to czy był ładowany. Później nieważne czy masz AGM czy kwas i jakiej marki - eksploatacja!!! Czy warto kupować tuborga? raczej nie, chyba że nie masz na co wydawać kasy, przecież to są te same akumulatory co Galaxy z autoparta. Kto ma oczy niechaj patrzy, kto ma uszy niechaj słucha!
Basia z podlasia

Postautor: joszua » 16 maja 2018, 22:33

kupiłem kiedyś u nich na spoldzielcow, zaufalem marce ze niby ni za bardzo znana wię się stara pozyskać rynek, 3 lata gwarancji, uprzejmy Pan zachwalał itp. ale niestety zmieniła się kadra w sklepie i reklamacja nie uznana bo niby moja wina, i że jak mi się nie podoba to mogę kupić w internecie... w dzisiejszym czasie chyba nie o to chodzi, okej, następnym razem kupie w helkrisie:-)
joszua

Postautor: Jotuze » 18 maja 2018, 09:34

no dokładnie miałem tak samo. kiedyś to był fajny sklep, gość co tam siedział miał pojęcie, ale to co teraz tam się dzieje to dramat. mi też smarkacz prubowal wcisnąć ze to moja wina, ze zle urzywałem, jak ja juz orałem pole to jego jeszcze na świecie nie bylo. a no i jeszcze z tego co czytam ze tuborg to galaxy to nie ma ku*wa sensu placic wincej!
Jotuze

Postautor: 007budi » 20 maja 2018, 20:47

Kupiłem aku przez internet , przywieżli i wszystko ok po 15 m-cach aku umarło na amen. gwarancja niby na trzy lata a załatwić coś u nich to lipa
007budi

Postautor: FBI and DEA » 10 lipca 2018, 11:32

rzeczywiście tak jest, sprawdziłem ceny GALAXY i Tuborg i niestety muszę przyznać że w choooj przepłaciłem. ktoś wcześniej pisał że 4 cyfra kodu VARTY to rocznik, gadałem z przedstawicielem hurtowni motoryzacyjnej i potwierdził że to prawda. już nigdy nie kupię starego akumulatora, centra ma 1 cyfre rocznik, a z tym tuborgiem to lipa jest bo widzialem na allegro mają wszystko mole, trole, duracele, varty a jak klikniesz z odbiorem w sklepie to muwia ze nie maja albo ze ten lepszy swieszzy gwarancja dluzsza cuda na kiju, tylko ze o wiele wiele drozej:
LUDZISKA Kooorwa paczcie to:
https://allegro.pl/akumulator-autopart-galaxy-gold-12v-77ah-800a-i7132923101.html za jedyne 370 złotych
a tu "super rewelacyjna bajera":
https://allegro.pl/akumulator-tuborg-gold-12v-77ah-820a-poznan-i7004762265.html#thumb/3 za 511! SKANDALOZA i GRZYBNIA

Nosz kuuuurwa mać! 141 złotych przebity, masakra jakaś, już nie bede tam kupowac, wole porzadne marki jak bosch czy varta niż nabijanie cyfry na klientach! BRAK SZACUNKU!
FBI and DEA

Postautor: FBI and DEA » 10 lipca 2018, 11:32

rzeczywiście tak jest, sprawdziłem ceny GALAXY i Tuborg i niestety muszę przyznać że w choooj przepłaciłem. ktoś wcześniej pisał że 4 cyfra kodu VARTY to rocznik, gadałem z przedstawicielem hurtowni motoryzacyjnej i potwierdził że to prawda. już nigdy nie kupię starego akumulatora, centra ma 1 cyfre rocznik, a z tym tuborgiem to lipa jest bo widzialem na allegro mają wszystko mole, trole, duracele, varty a jak klikniesz z odbiorem w sklepie to muwia ze nie maja albo ze ten lepszy swieszzy gwarancja dluzsza cuda na kiju, tylko ze o wiele wiele drozej:
LUDZISKA Kooorwa paczcie to:
https://allegro.pl/akumulator-autopart-galaxy-gold-12v-77ah-800a-i7132923101.html za jedyne 370 złotych
a tu "super rewelacyjna bajera":
https://allegro.pl/akumulator-tuborg-gold-12v-77ah-820a-poznan-i7004762265.html#thumb/3 za 511! SKANDALOZA i GRZYBNIA

Nosz kuuuurwa mać! 141 złotych przebity, masakra jakaś, już nie bede tam kupowac, wole porzadne marki jak bosch czy varta niż nabijanie cyfry na klientach! BRAK SZACUNKU!
FBI and DEA

Postautor: qqqweqqw » 25 lipca 2018, 22:04

to gnoje
qqqweqqw

Postautor: sławaj » 6 listopada 2018, 14:35

ciemny lud wszystko kupi. do czasu... padł i moj. zaledwie dwa lata. badziew. w kontekscie przebicia cenowego dałem się wyruchać aż mnie dupsko piecze. fajnie że tu kroś podał jak sprawdzac świeżość aku, dla przypomnienia johnson controls czyli varta i bosch (tat tak to ta sama bateria) 4 cyfra kodu (każdy aku ma wybity) oznacza rok. exide: czyli to i centra 1 cyfra kodu!!! LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! WYJEBKA W KOSMOS, NABIJANIE FIRMY HANDLOWEJ KTÓRA MA W **** ZE ZIMĄ NIE ODPALISZ. CARTECH TO NIE JEST ZADNEN GERMAN TECJNOLOGY. POCZYTAJCIE SOBIE TE FORA WSZYSTKIE, oni sami jak trole internetowe wypisują co tydzien miesiąc rok z roznych oddziałow jak bardzo aku z nazwa piwa (na marginesie szczocha) spełnia ich oczekiwania!

banda naciągaczy! porównajcie ceny!!! a data autopatra czy tego aspirujacego do globalnej marki tóborga KRÓTKI KOD PRAWY GÓRNY RÓG WIECZKA SĄ TRZY CYFRY 1 ROK, 2 i 3 tydzień
i nie ma żadnego duracella, królik im ****** -> to banner, kodowanie znajdę, dopytam, i opiszę kiedyś drodzy Państwo!
sławaj

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motoryzacja