Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18968) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (3)

Akumulatory TUBORG

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Akumulatory TUBORG

Postautor: sławaj » 6 listopada 2018, 13:36

ciemny lud wszystko kupi. do czasu... padł i moj. zaledwie dwa lata. badziew. w kontekscie przebicia cenowego dałem się wyruchać aż mnie dupsko piecze. fajnie że tu kroś podał jak sprawdzac świeżość aku, dla przypomnienia johnson controls czyli varta i bosch (tat tak to ta sama bateria) 4 cyfra kodu (każdy aku ma wybity) oznacza rok. exide: czyli to i centra 1 cyfra kodu!!! LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! WYJEBKA W KOSMOS, NABIJANIE FIRMY HANDLOWEJ KTÓRA MA W **** ZE ZIMĄ NIE ODPALISZ. CARTECH TO NIE JEST ZADNEN GERMAN TECJNOLOGY. POCZYTAJCIE SOBIE TE FORA WSZYSTKIE, oni sami jak trole internetowe wypisują co tydzien miesiąc rok z roznych oddziałow jak bardzo aku z nazwa piwa (na marginesie szczocha) spełnia ich oczekiwania!

banda naciągaczy! porównajcie ceny!!! a data autopatra czy tego aspirujacego do globalnej marki tóborga KRÓTKI KOD PRAWY GÓRNY RÓG WIECZKA SĄ TRZY CYFRY 1 ROK, 2 i 3 tydzień
i nie ma żadnego duracella, królik im ****** -> to banner, kodowanie znajdę, dopytam, i opiszę kiedyś drodzy Państwo!
sławaj

Postautor: Bułka1984 » 25 listopada 2018, 09:44

Mam włożony aku tuborg w Volkswagenie Touran. Teraz go czeka 4 zima. Garażuje na zewnątrz. Ani razu go nie wyciagnełem z komory silnika. Auto odkąd używam tego akumulatora nie zawiodło mnie. Polecam
Bułka1984

Postautor: Allebob » 8 lutego 2019, 23:06

Ponad trzy lata temu padł mi akumulator w Renault Grand Scenic 1,9 dCi, w trybie natychmiastowym musiałem zaopatrzyć się w nowy. W sklepie stacjonarnym w Trzciance znajoma poleciła mi Tuborg Silver 75Ah 750A. Ta oferta nie była moim marzeniem, znajoma jednak zapewniała, że sprzedanych zostało już sporo Tuborgów i nie było jeszcze żadnej reklamacji a cena była niezła w porównaniu z konkurencją więc się zdecydowałem. Dziś wiem, że był to dobry wybór. Obecnie mam jeszcze jeden samochód i Scenic spełnia rolę rezerwowego i większość czasu stoi. Ostatnio po około 1,5 do 2 miesięcy bezczynności miałem potrzebę pojechać Scenic`iem. Spodziewałem się, że będę musiał akumulator podładować bo tu gdzie mieszkam było w tym czasie dość często poniżej -15*C (szczególnie w nocy). Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu Renia odpaliła bez żadnych problemów po chwilowym nagrzaniu świec.
Ze swojej strony szczerze polecam akumulatory Tuborg przynajmniej te w serii Silver lub lepszej.
Allebob

Poprzednia

Wróć do Motoryzacja