Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19290) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)

Ubezpieczenie auta - młody kierowca

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Ubezpieczenie auta - młody kierowca

Postautor: hiirek » 21 maja 2015, 07:18

Potrzebuję ubezpieczyć auto. Nie mam jeszcze zniżek. Mam prawko od niewiele ponad roku. Wiek 21 lat. Samochód to Mazda 323f BA z 98" z silnikiem 1,5. Gdzie otrzymam dobre warunki ubezpieczenia?
hiirek

Re: Ubezpieczenie auta - młody kierowca

Postautor: bonieks » 22 maja 2015, 08:25

Najlepiej gdybyś mógł przejąć od kogoś zniżki.
A bywasz czasami w supermarketach? Tam są takie budki z ubezpieczeniami - reklamują się jako najtańsze OC na rynku - ale nie wiem jak jest w rzeczywistości, bo sam wykupowałem polisę przez neta.
Jest kilka sensownych porównywarek np superpolisa, tu masz do nich linka: https://e.superpolisa.pl/smvc/q/B2C/#/phase1v. To jest kreator, podaj w kilku krokach anonimowo dane na swój temat, w odpowiedzi wygenerują Ci listę polis TU w których znajdziesz korzystne warunki. Wykupić też możesz przez neta, polisa przyjdzie Ci na maila (a po kilku dniach oryginał otrzymasz pocztą polską lub kurierem).
bonieks

Postautor: Brooklyn » 11 czerwca 2015, 09:36

Jeżeli masz już samochód i takie dane, to spokojnie możesz wykorzystać kalkulator OC/AC z Allianz https://www.allianz.pl/obsluga-i-kontak ... c-940.html . Jest bardzo prosty w obsłudze i na pewno sobie poradzisz. Znajomy mocno chwalił te ubezpieczenie i może dla Ciebie też będzie dobre. A AC też chcesz wykupić?
Brooklyn
Nowy

Postautor: kaja030 » 16 czerwca 2015, 12:23

właśnie firmy ubezpieczające auta od razu zakładają że młody kierowca to będzie powodował wypadki. Ale nikt nie patrzy na to że często osoba starsza też robi prawo jazdy i nie ma doświadczenia. Ale wtedy nie płaci większego ubezpieczenia. A że młody to brawura to nie zawsze tak jest.
kaja030
Nowy

Postautor: Adrian25 » 31 stycznia 2019, 18:41

Nawet młody kierowca może znaleźć tanie Oc, musi tylko dobrze poszukać. Pomocna jest w tym porównywarka Cuk.
Adrian25

Wróć do Motoryzacja