Strona 1 z 1

Sprężarka do warsztatu samochodowego

Post: 18 grudnia 2015, 13:50
autor: Denis89
Witam, chciałbym kupić sprężarkę do przydomowego warsztatu samochodowego. Czy ktoś z Was zna się na tym sprzęcie? Będę wdzięczny za wszelkie porady. Pozdrawiam.

Re: Sprężarka do warsztatu samochodowego

Post: 18 grudnia 2015, 19:05
autor: Gość
Do czego ma sluzycz ta sprezarka, co ma obsługiwać.

Re: Sprężarka do warsztatu samochodowego

Post: 25 grudnia 2015, 10:34
autor: bazyl88
Mam do sprzedania sprężarkę dużej wydajności w bdb stanie do warsztatu świetnie się nadaje nabija 11 atm także do klucza pneumatycznego itd..się nadaje.
tel. 783480164

Re: Sprężarka do warsztatu samochodowego

Post: 15 maja 2017, 20:18
autor: jjusti18
Jeżeli chodzi o turbosprężarkę, dobrze jak coś się dzieje z nią tak to warto oddać ją do regeneracji. Ostatnio trafiłam na świetne usługi na stronie http://regeneracja-turbosprezarek-krakow.pl . Widać, że firma ma ogromne doświadczenie i jest naprawdę rzetelna. Działa na terenie Krakowa i okolic, ale można również wysłać do nich turbosprężarkę. Dzięki ich ofercie samochód może zyskać na nowo swoją dynamikę. Dużym atutem jest niezwykle niska cena, dlatego myślę, że ta usługa jest naprawdę korzystna.

Re: Sprężarka do warsztatu samochodowego

Post: 10 grudnia 2018, 15:59
autor: wioliwitek
Myślę że pytanie nie dotyczyło ani regeneracji turbosprężarek ani samej turbosprężarki...
Z doświadczenia mogę Ci polecić żebyś wybrał się do jakiegoś dystrybutora bo w jednym miejscu będziesz miał wiele modeli sprężarek i dodatkowo, jak powiesz na czym Ci najbardziej zależy to dobiorą Ci odpowiednie parametry. Ja swoją kupowałem w firmie Arbatech. Na początku zaczynałem od używanej sprężarki a teraz kupiłem już nową.

Re: Sprężarka do warsztatu samochodowego

Post: 16 stycznia 2019, 15:44
autor: wroniek
Dzięki za post. Długo szukałem, w paru miejscach czytałem wypowiedzi i tak trafiłem na firmę Arbatech. rzeczywiście maja spory wybór. Mój budżet nie był powalający dlatego na razie mam używaną sprężarkę. Postawiłem na firmę ekomak i póki co jestem zadowolony.