Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19629) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mieszkańcy starówki na spotkaniu z prezydentem i k ... (1)Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (3)

najlepszy warsztat w mieście

Samochody, motocykle, tuning, itd.

najlepszy warsztat w mieście

Postautor: Zuziz » 9 stycznia 2016, 13:59

Witam
Czy ktoś może wskazać mi najlepszy warsztat samochodowy w mieście.
Zuziz
Nowy

Re: najlepszy warsztat w mieście

Postautor: Drivermaxx » 11 stycznia 2016, 16:28

Każdy jest dobry ale tylko wtedy jak się poznają na awarii.
Drivermaxx

Postautor: misiek43 » 12 stycznia 2016, 02:21

Najlepszy warsztat to się dopiero buduje. Chłopaki od driftu stawiają wielką halę z hamownią itp. Tam to dopiero będzie można coś zrobić z autem a nie u tych wszystkich konińskich cwaniaczków kowali.
misiek43

Postautor: Betooon » 11 maja 2016, 09:11

"Blaszka" na Posadzie. Wygoogluj sobie.
Betooon

Postautor: e90 » 25 sierpnia 2016, 09:24

Ja moge powiedzieć o najgorszym warsztacie to Dominika Kubali przy wymianie oleju zerwali mi gwint korka przy misce oleju i nie potrafi przyjac odpowiedzialnosci.Reklamuja sie ze profesjonalna obsluga a oni nawet kolo profesjonalisty nie stali
e90

Postautor: NIGDY WIECEJ » 11 września 2016, 01:34

NA wojska polskiego Serwis POGOTOWIA ! wymiana oleju 400zł w GRATISIE BEZ WIEDZY WŁASCICELA WYMIENIA PODKŁADKI POD TABLICE REJ ....fachorczyk szopkowy ...........
NIGDY WIECEJ

Postautor: kiler32 » 11 września 2016, 01:57

CHRL klocki do sam serwisowanego w VW !! MIAŁ OLEJ motul WYMIANA NA BECZKOWY badziewie nieznanego pochodzenia ! 1LIGA LAT 70 SKOROTAK SIE TEZ W POGOTOWIU TRAKTUJE PACJENTOW ? wniosek nasuwa się sam ! CZAS SKONCZYC Z TY PROCEDEREM ! na pewno POMOGE !!!!!!!!!!!! pani dyr. MUSI MONITORINGI OGLĄDAC łachów wyłapywać ..........
kiler32

Postautor: kiler32 » 11 września 2016, 02:02

urzywanie pojazdu BEZ ZGODY WŁASCIELA DO JAZDY PRONEJ ! własiciel ciemnoto TO TEN CO W DOWODZIE NIE TEN CO desery lobi ! JEST WBREW PARAWU I KARALNE !!!!!ja nie wyraziłem ZGODY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAKO WĄŁASCICIEL ***** ..............kradzione też u was naprawiamy "???
kiler32

Postautor: KARLOS KLEPACZ p » 15 września 2016, 01:46

TAm te sępy ! TO NA SOBIE ZARABAJĄ ! szukają naiwniaka NAWET MIÓD sprzedają wewnątrz z ZAROBIEM ! to co tam się dizieje !jak za dawnych lat ..............A TAKIE NOWOCZESNE ....bo słuząca robi POSPULSTWU tzw nygusom kawe I ????? ZA DODATKOWE DYZURY .................
KARLOS KLEPACZ p

Postautor: loch » 28 września 2016, 23:33

omijac takich oszukancow ! A DYR już została Poinformowana ! tych co wizytówki Ciasteczka Zostawiali Tez namierzją zwykłe szuje ,,,,,,,,,,,,,,,
loch

Postautor: Gość » 29 września 2016, 00:17

pocałuj mnie wiesz gdzie ....;p w nos ;p
Gość

Postautor: loch 28 » 29 września 2016, 23:10

na to obrazy malowali ! by takich f....w NIE CAŁOWALI ....sieczkobrzeku .....
loch 28

Postautor: realmen » 7 października 2016, 11:50

misiek43 pisze:Najlepszy warsztat to się dopiero buduje. Chłopaki od driftu stawiają wielką halę z hamownią itp. Tam to dopiero będzie można coś zrobić z autem a nie u tych wszystkich konińskich cwaniaczków kowali.

hahahahhahahahahahahahahahahahaahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chłopaki od driftu! ahahahahahahahahahha i co będzie można zrobić? przykleić naklejkę MPOWER? hahahahaha gdzie stawiają i kiedy? jaką hale?
realmen

Postautor: Matko jedyna » 30 marca 2017, 09:15

Jak niektórzy tu piszą to nie można tego ani rozczytać ani zrozumieć. A szczególnie te wcześniejsze posty co pisał zapewne ten sam jegomość . Bełkot totalny .
Matko jedyna

Postautor: jonas » 13 kwietnia 2017, 20:54

Gość pisze:pocałuj mnie wiesz gdzie ....;p w nos ;p

idz do kolesi kolez w pogotowiu tam nie tylko w nos caluja dupkow też bierom wszystko //////
jonas

Następna

Wróć do Motoryzacja