Dzisiaj jest sobota 7 grudnia 2019, imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19907) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 5oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Święty Mikołaj zawitał też do Wilczyna. Pierwszy t ... (0)Sokół już po pierwszym wzmocnieniu, nowy klub znal ... (0)

najlepszy warsztat w mieście

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: najlepszy warsztat w mieście

Postautor: waldii88 » 20 kwietnia 2017, 17:44

elektryk do passata b5 problem z drzwiami okolice konina
waldii88
Nowy

Postautor: brygidka69 » 22 czerwca 2017, 21:06

Ja też miałam przeboje z mechanikami. w jednym warsztacie założyli mi nowe wachacze ze szrotu. w drugim założył orginalną częśc, co się okazało zamiennikiem...takie przypadki można mnożyć i mnożyć. dopiero jak trafiłam do Broker Service to mogę powiedzieć, że złapałam szczęście za rogi. dobrze naprawiają, pokazują pudełka po nowych częściach i mają rozsądne ceny. to mój typ. pozdrawiam!
brygidka69
Nowy

Postautor: Mirekklk2 » 11 lipca 2017, 21:27

Jeśli w Koninie, to tylko w Broker Service! tam pracują porządni mechanicy!
Mirekklk2

Postautor: Marcel Chojnicki » 7 sierpnia 2017, 09:35

Zdecydowanie Broker Service!
Marcel Chojnicki

Postautor: Mirek700 » 15 września 2017, 18:27

Naprawy tu wykonują dokładnie i szybko. Jestem mega zadowolony, że mam taki zakład mechaniczny. już nie zmienię go na żaden inny.
Mirek700

Postautor: Gosccc » 20 września 2017, 10:10

Sadząc po nicku widze ze autoreklama warsztatu :)
Gosccc

Postautor: Izzy38 » 16 października 2017, 13:38

Prym wiedzie Broker Service. Wcale się nie dziwię, bo auto tam naprawiam i zakład naprawdę na poziomie. Zadowolony klient!
Izzy38

Postautor: Gość » 18 października 2017, 15:10

Broker service ze niby dobry warsztat? Kończ pan, wstydu oszczędź. Tam powinno zagościć TVN turbo z programem Bedzie Pan Zadowolony z ukrytymi kamerami
Gość

Postautor: Poirytowana » 26 października 2017, 20:47

Elektromechanik Mikorzyn Przybyłowski! Nie polecam!!!!!
Jeśli decydujecie się zostawić tam auto to proponuje najpierw zaopatrzyć się w auto zastępcze!!! Mechanik jest niesłowny, auto miał robić 2dni a zeszło mu 2tygodnie! Ciągle zbywa przekłada termin a potem nie odbiera telefonu! Niepoważny człowiek!!!! Nie polecam i odradzam!!!!!
Poirytowana

Postautor: TomaszPytko » 11 listopada 2017, 17:47

Ja mogę polecić spokojnie pana Mariusza Kaczmarka, który rzetelnie prowadzi swój zakład Broker Service. U mnie głównie zajmuje się klimatyzacją i musze stwierdzić, ze czynią to szybko i bardzo sprawnie. cena jest nieco niższa niż u konkurencji. do tego cenię też dobry kontakt i krótkie terminy. osobiście polecam!
TomaszPytko
Nowy

Postautor: majkelmajkel » 21 listopada 2017, 10:49

Zdecydowanie najlepszym warsztatem okazał się http://www.szwarcgruba.gda.pl/z którego usług miałem okazję korzystać kilka razy. Moje Seicento już dawno temu zakończyłoby swój żywot, gdyby nie profesjonalizm i fach, jaki oferują Szwarc & Gruba z Gdyni. Bez względu na to, czy chodzi o klimatyzację, wulkanizację czy mechanikę pojazdową - wszelkie kłopoty rozwiązują w mgnieniu oka!
majkelmajkel
Nowy

Postautor: Marcin3224421 » 12 grudnia 2017, 11:57

Witajcie. Zakupiłem sobie ostatnio Opla Astrę w benzynie. Wiadomo jednak, że gaz jest znacznie tańszy, więc postanowiłem go sobie zamontować. Instalację gazową robiłem w Broker Service i jestem bardzo zadowolony, bo wszystko jest zrobione bardzo ok. Autko śmiga jak trzeba i się nie dusi:)!
Marcin3224421

Postautor: karinamalota » 14 grudnia 2017, 14:03

Chciałabym przerobić auto na gaz. Który warsztat mi polecicie? Chcę, żeby było zrobione porządnie i niedrogo.
karinamalota
Nowy

Postautor: wodzirej14 » 18 stycznia 2018, 09:26

Jeśli chodzi o Miasto Stołeczne Warszawa i warsztat pojazdów amerykańskich - zalecam zgłosić się do EdMark http://edmark.com.pl/ . Dawno temu sprowadziłem swojego Chryslera zza oceanu i przez długi okres nic mu nie dolegało, aż do czasu : dopiero w ich salonie pojazd został przywrócony do normy. :) Tam mogę również liczyć na dodatkowe części.
wodzirej14

Postautor: wojgo » 19 stycznia 2018, 12:41

Jeśli poszukujesz warsztatu zajmującego się klimatyzacją - koniecznie odwiedź serwis Auto Gaz Śląsk http://autogaz.com.pl/ . W mgnieniu oka zajęli się moją zepsutą klimatyzacją, przy okazji zakładania instalacji gazowej w moim samochodzie. Pełen profesjonalizm, ktory zdecydowanie jest godny polecenia.
wojgo

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motoryzacja