Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18406) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

odszkodowanie

Samochody, motocykle, tuning, itd.

odszkodowanie

Postautor: solange » 23 czerwca 2016, 18:09

cześć.
Przedwczoraj jacyś chuligani pomazali markerem moje auto, gdy stało na parkingu przed sklepem. Ubezpieczyciel nie chce wyplacić mi odszkodowania. Czy mam szansę się o nie ubiegać przy pomocy innej firmy?
solange

Re: odszkodowanie

Postautor: Silje » 24 czerwca 2016, 11:02

Moim zdaniem powinieneś się zgłosić do kancelarii, która się zajmuje odszkodowaniami i zapytać czy masz szansę w tym wypadku je uzyskać. Ze swojej strony polecam Ci Aegera: http://aeger.pl/ mają bardzo dużą skuteczność w wywalczaniu odszkodowań ;)
Silje

Postautor: Gość » 24 czerwca 2016, 16:52

solange pisze:cześć.
Przedwczoraj jacyś chuligani pomazali markerem moje auto, gdy stało na parkingu przed sklepem. Ubezpieczyciel nie chce wyplacić mi odszkodowania. Czy mam szansę się o nie ubiegać przy pomocy innej firmy?

Rozumiem, że masz ubezpieczenie AC?
Skoro ubezpieczyłeś auto w firmie A, to niby jak chcesz ubiegać się o odszkodowanie w firmie B?
Gość

Postautor: Florkowic » 20 września 2016, 08:20

Witam. Słyszałem że jest coś takiego jak odkup odszkodowań komunikacyjnych Nie musisz walczyć o odszkodowanie, po prostu dogadujesz się z kancelarią, ona daje ci kasę z góry i sama walczy o kasę dla siebie za pośrednictwo.
Florkowic
Nowy

Wróć do Motoryzacja