Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18086) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Audi 80 b4 1.9 tdi szarpie podczas jazdy

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Audi 80 b4 1.9 tdi szarpie podczas jazdy

Postautor: Radek11111 » 5 sierpnia 2016, 17:45

Witam mam pytanie dla ludzi inteligetnych znajacych sie na silnikch tdi
Mam audi 80 b4 1.9 tdi 90 km
Od jakigos czasu zaczelo szparac raz mnie raz wiecej zalezy roznie .
Szarpie najwiecej czuc po dzwigni najbardziej rzuca dzwignia a szapie calym autem.
Na postoju jest ok dopiero jak ciagnie 1 . 2 . i zwyzsz ???
Mysle od czego to moze czy od zaslepionego egr ?????? Moze byc blad na kompie i szarpie ?????? Jedni mowia ze to nie egr inni egr komputer wariuje i trzeba na kompa jechac wykasowac wgl egr ???? Prawda to ??????
Pompa raczej nie auto zima stola miesiac .latem tez stalo ok mc albo dluzej bez odpalania i pali lepiej jak benzyna od strzala .
Wydaje mi sie ze to moze byc przez zaslepienie egr . wyjmne blaszke przeczyszcze egr i zobacze .
Albo jakis czujnik ???
Co wy na to ?
Mieliscie podobny problem ??
Szkoda auta poduszki najwiecej wywalaja sie nie komfotowa jazda i wkurza
Radek11111

Re: Audi 80 b4 1.9 tdi szarpie podczas jazdy

Postautor: Radek11111 » 5 sierpnia 2016, 17:52

Witam mam pytanie dla ludzi inteligetnych znajacych sie na silnikch tdi
Mam audi 80 b4 1.9 tdi 90 km
Od jakigos czasu zaczelo szparac raz mnie raz wiecej zalezy roznie .
Szarpie najwiecej czuc po dzwigni najbardziej rzuca dzwignia a szapie calym autem.
Na postoju jest ok dopiero jak ciagnie 1 . 2 . i zwyzsz ???
Mysle od czego to moze czy od zaslepionego egr ?????? Moze byc blad na kompie i szarpie ?????? Jedni mowia ze to nie egr inni egr komputer wariuje i trzeba na kompa jechac wykasowac wgl egr ???? Prawda to ??????
Pompa raczej nie auto zima stola miesiac .latem tez stalo ok mc albo dluzej bez odpalania i pali lepiej jak benzyna od strzala .
Wydaje mi sie ze to moze byc przez zaslepienie egr . wyjmne blaszke przeczyszcze egr i zobacze .
Albo jakis czujnik ???
Co wy na to ?
Mieliscie podobny problem ??
Szkoda auta poduszki najwiecej wywalaja sie nie komfotowa jazda i wkurza .
Moj emial wanglero@wp.pl
Radek11111

Postautor: dener » 6 sierpnia 2016, 03:05

to szarpanie oznacza ze Twoje audo chce juz isc na druga strone mocy. Kup se cos nowszego. 80siuntka to juz zabytek
dener

Postautor: Radek11111 » 6 sierpnia 2016, 08:25

Chlopie zastanow sie co piszesz moja b4 trzyma sie lepiej jak 5 letnie auto przezyje nowe zabytki 3 razy . blacha ocynk . silnik nie zniszczalny 1.9 tdi prosty bez pompo zadnych czarow . nie cche nowych zabytkow widze na drogach nowe zabyyki kapca wicej jak strsze disle !!!!!! Jedna dymowa za 8. 6 letnim sharanie ?? Golf 5 kpina . kazde auto potrzebuje naprawy ma usterek trzeba czasu zeby dojsc co jest grane
Radek11111

Postautor: obiektywny.. » 7 sierpnia 2016, 12:37

Nie zniszczalny silnik.Takie nie istnieją, a i blacha ocynk zgnije :)
obiektywny..

Wróć do Motoryzacja