Dzisiaj jest piątek 14 sierpnia 2020, imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16432) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 19oC
Jutropogoda
25 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dwa medale KLTC. Na podium w madison i wyścigu na ... (0)Wirusowa Grupa Wsparcia odznaczona. Krzyże Zasługi ... (0)

Audi 80 b4 1.9 tdi szarpie podczas jazdy

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Audi 80 b4 1.9 tdi szarpie podczas jazdy

Postautor: Radek11111 » 5 sierpnia 2016, 17:45

Witam mam pytanie dla ludzi inteligetnych znajacych sie na silnikch tdi
Mam audi 80 b4 1.9 tdi 90 km
Od jakigos czasu zaczelo szparac raz mnie raz wiecej zalezy roznie .
Szarpie najwiecej czuc po dzwigni najbardziej rzuca dzwignia a szapie calym autem.
Na postoju jest ok dopiero jak ciagnie 1 . 2 . i zwyzsz ???
Mysle od czego to moze czy od zaslepionego egr ?????? Moze byc blad na kompie i szarpie ?????? Jedni mowia ze to nie egr inni egr komputer wariuje i trzeba na kompa jechac wykasowac wgl egr ???? Prawda to ??????
Pompa raczej nie auto zima stola miesiac .latem tez stalo ok mc albo dluzej bez odpalania i pali lepiej jak benzyna od strzala .
Wydaje mi sie ze to moze byc przez zaslepienie egr . wyjmne blaszke przeczyszcze egr i zobacze .
Albo jakis czujnik ???
Co wy na to ?
Mieliscie podobny problem ??
Szkoda auta poduszki najwiecej wywalaja sie nie komfotowa jazda i wkurza
Radek11111

Re: Audi 80 b4 1.9 tdi szarpie podczas jazdy

Postautor: Radek11111 » 5 sierpnia 2016, 17:52

Witam mam pytanie dla ludzi inteligetnych znajacych sie na silnikch tdi
Mam audi 80 b4 1.9 tdi 90 km
Od jakigos czasu zaczelo szparac raz mnie raz wiecej zalezy roznie .
Szarpie najwiecej czuc po dzwigni najbardziej rzuca dzwignia a szapie calym autem.
Na postoju jest ok dopiero jak ciagnie 1 . 2 . i zwyzsz ???
Mysle od czego to moze czy od zaslepionego egr ?????? Moze byc blad na kompie i szarpie ?????? Jedni mowia ze to nie egr inni egr komputer wariuje i trzeba na kompa jechac wykasowac wgl egr ???? Prawda to ??????
Pompa raczej nie auto zima stola miesiac .latem tez stalo ok mc albo dluzej bez odpalania i pali lepiej jak benzyna od strzala .
Wydaje mi sie ze to moze byc przez zaslepienie egr . wyjmne blaszke przeczyszcze egr i zobacze .
Albo jakis czujnik ???
Co wy na to ?
Mieliscie podobny problem ??
Szkoda auta poduszki najwiecej wywalaja sie nie komfotowa jazda i wkurza .
Moj emial wanglero@wp.pl
Radek11111

Postautor: dener » 6 sierpnia 2016, 03:05

to szarpanie oznacza ze Twoje audo chce juz isc na druga strone mocy. Kup se cos nowszego. 80siuntka to juz zabytek
dener

Postautor: Radek11111 » 6 sierpnia 2016, 08:25

Chlopie zastanow sie co piszesz moja b4 trzyma sie lepiej jak 5 letnie auto przezyje nowe zabytki 3 razy . blacha ocynk . silnik nie zniszczalny 1.9 tdi prosty bez pompo zadnych czarow . nie cche nowych zabytkow widze na drogach nowe zabyyki kapca wicej jak strsze disle !!!!!! Jedna dymowa za 8. 6 letnim sharanie ?? Golf 5 kpina . kazde auto potrzebuje naprawy ma usterek trzeba czasu zeby dojsc co jest grane
Radek11111

Postautor: obiektywny.. » 7 sierpnia 2016, 12:37

Nie zniszczalny silnik.Takie nie istnieją, a i blacha ocynk zgnije :)
obiektywny..

Wróć do Motoryzacja