Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17987) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Kia Ceed (kombi) - opinie

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Kia Ceed (kombi) - opinie

Postautor: Koninianinnn » 5 września 2016, 17:51

Witam proszę o opinie co do ewentualnego zakupu tego auta. Planuje kupić wlasnie Kia ceed w kombi do 20 tyś ktoś może posiada to autko? Jak się sprawuje itd. Ewentualnie myślalem nad Hyundai i30 tez w kombi. Pozdrawiam
Koninianinnn

Re: Kia Ceed (kombi) - opinie

Postautor: Gość » 5 września 2016, 18:44

Kup auto o którym opinii w nicie jest najmniej - to gwarancja sukcesu, bo znaczy to, że nikt na nie nie narzeka.
Oprócz wypowiedzi sponsorowanych znajdziesz tylko negatywne opinie, mało komu chce się pisać chwalebne posty....
Gość

Postautor: ktoś » 17 września 2016, 12:21

Miałem 1,6 diesel 116km przejechałem prawie 200 tys km bez żadnych problemów. Jedyny problem jak dla mnie trochę niewygodne fotele ale to już zależy od gustu. Mechanicznie autko super mogę szczerze polecić
ktoś

Postautor: koninianinnn » 18 września 2016, 15:55

Szczerze dziękuje za info.....Pozdrawiam :)
koninianinnn

Wróć do Motoryzacja