Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18765) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Ubezpieczenie OC

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Ubezpieczenie OC

Postautor: ronniejamesdio » 31 stycznia 2017, 13:39

Ubezpieczenie samochodu nie jest takie trudne. Jeśli chcesz samo OC to patrzysz na cenę, jeśli AC to na OWU.
Najlepszy moim zdaniem TU to PZU (szczególnie przy OC), najgorszego nie będę wymieniał (nie wypada)
ronniejamesdio

Postautor: Marek35 » 2 lutego 2019, 19:33

Według mnie jak już ubezpieczać to lepiej mieć wybór przed podjęciem decyzji. Teraz każdy porównuje oferty w różnych towarzystwach, żeby wybrać świadomie i nie przepłacać. Poszukać polisy można choćby tutaj https://cuk.pl/
Marek35

Postautor: Ghghghghgh » 2 lutego 2019, 20:10

ronniejamesdio pisze:Ubezpieczenie samochodu nie jest takie trudne. Jeśli chcesz samo OC to patrzysz na cenę, jeśli AC to na OWU.
Najlepszy moim zdaniem TU to PZU (szczególnie przy OC), najgorszego nie będę wymieniał (nie wypada)
PZU ??? Żartujesz sobie??? 5 miesięcy czekania za odszkodowaniem. W innej firmie kwestia 3 tygodni, bez chodzenia, bez proszenia.
Ghghghghgh

Postautor: Adam46 » 26 lutego 2019, 10:07

Cuk szybko wylicza i uwzględnia dużą ilość towarzystw. To jedna z lepszych porównywarek.
Adam46

Postautor: Mariuszzap » 5 czerwca 2019, 11:48

Ubezpieczyłem auto w Cuk, bardzo fajna porównywarka dzięki niej zaoszczędziłem kilka stówek :)
Mariuszzap

Wróć do Motoryzacja