Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19360) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Gdzie kupię luksusowe autko w rozsądnej cenie?

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Gdzie kupię luksusowe autko w rozsądnej cenie?

Postautor: Pholia » 8 kwietnia 2019, 09:35

Kochani, marzy mi się jakiś fajn ysamochód, taki wiecie… żeby nie było nim wstydu, by gdzieś wyjechać. Kolega jeden mi poddał myśl, że najlepiej by to było, żeby to był jakiś SUV, bo mi zależy, żeby samochód był luks torpeda, a też żeby sprawiał wrażenie bezpiecznego, był pakowny i w ogóle. Dodatkowo wspomnę, że fajnie by było, jakby nieźle się prowadzil i miał dodatkowe bajery wewnątrz (wiadomo, jak luksus, to chcę sie tak czuć) Jesteście w stanie coś polecić? :)
Pholia
Nowy

Re: Gdzie kupię luksusowe autko w rozsądnej cenie?

Postautor: Agonia85 » 8 kwietnia 2019, 16:05

A to mówimy o samochodzi e zsalonu czyjak? Bo Jeśli nie, to chyba bezsensu jest w ogóle kupować „auto luksusowe” gdzieś z drugiej ręki. Nigdy nie wiesz, kto tym jeździł, nie wiesz, w jakim stanie dostniesz, aż w koncu rozklekocze ci się gdzies na srodku trasy i tyle bendziesz miała z tego luksusu :D Jak chcesz mieć dobry samochód to tylko nówka, a nie jakiś tam prześmigany grat od Niemca.
Agonia85
Nowy

Postautor: Pholia » 9 kwietnia 2019, 08:19

Nie no, o ile się orientuję, to są komisy w których można dostać naprawdę fajne aut aza niewygórowaną cenę. Tyle, że ja się na tym zupelnie nie znam i nie chciałabym zaliczyć żadnej wtopy. Moge więc tylko polegać na informacjach od innych. Jeśli więc ktoś jest bardziej w temacie zorjentowany, to bardzo bym prosiła, aby wziął udział w dyskusji. Będę bradzo wdzięczna! :)
Pholia
Nowy

Postautor: Akademiakowa » 9 kwietnia 2019, 11:50

Hejka! Słuchaj, a sprawdzałaś już może ofertę, jaką ma autorawicki.pl? Mają tam naprawde spory wybór różnych pojazdów i warto sobie je przejrzeć. Do tego dosc spoko oferta jeśli chodzi o wsparcie. Mój znajomy kiedyś kupił u nich auto, stad wiem, że podobno właśnie bardzo się starają, aby klient otrzymał pojazd w pełni sprawny, a do teg jeszcze pachniał wewnątrz nowościa. Miałam okazje się nim przejechać i powiem wam, że wrażenia bardzo przyjemne :)
Akademiakowa
Nowy

Postautor: backspace » 10 kwietnia 2019, 08:14

To prawda, też u nich raz brałem samochód. Auto nie tylko względnie niedrogie, choć oczywiście luksusowe, do tego 12 miesięczna gwarancja (która na szczęście się nie przydala), a jeszcze przed zakupem mogłem przeprowadzić diagnostyke komputerem. Jakby było więcej takich komisów samochodowych, jaki oni prowadza, to nie było by takich szrotów na naszych drogach. Jeszcze jeden kolega, co z kolei wypożyczał u nich auto też był zadowolony.
backspace
Nowy

Postautor: Pholia » 10 kwietnia 2019, 15:58

Czyli est szansa, że dostane u nich taki samochod, jaki będę chciała tak? A jaki tobie udało się kupic? Jakie mają jeszcze modele na stanie? No i jest jeden problem… widzę, że to Wielkopolska, a ja z Pomorskiego jestem, więc trochę daleko :/ Choć niby za ładnym autkiem to nawetg rzech nie pojechać…
Pholia
Nowy

Postautor: Tyranozaurka » 11 kwietnia 2019, 08:41

Co do odległości, to dla nich akurat nie problem, bo obsluguja klientów z całej Polski :) A co do reszty, to mysle, że chyba najlepiej będzie popatrzec samodzielnie na ich stronie ;) Ja doskonale kolegę rozumiem. Niedawno brałam u nich samochód, bardzo mi się podobało to, jak wsłuchiwali się w to, co mówłam, cego oczekuję od samochodu. I odziwo kurczę znalazł się dokładnie taki, jakieo potrzebowałam. Mąż jeszce sprawdził w nimco trzeba i teraz nim jeździmy. Jeśli chcesz się dowiedizeć, jakie aut mają w ofercie, to najlepiej będzie, jak wejdziesz na strone http://autorawicki.pl/oferta/ gdzie ustlasz, jaka cena cię mniej wiecej interesuje, rocznik i markę auta.
Tyranozaurka
Nowy

Wróć do Motoryzacja