Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18054) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

szamba

Re: szamba

Postautor: Sranie i szczanie » 10 października 2019, 08:55

Jak srają i szczają za stodołą to im szambo nie potrzebne.
Sranie i szczanie

Postautor: gość » 10 października 2019, 09:10

to na wsi nie myją się? nie kąpią ? nie robią prania? nie zmywają naczyń ? itd .......... to są ścieki.
gość

Postautor: gość » 10 października 2019, 09:45

gość pisze:to na wsi nie myją się? nie kąpią ? nie robią prania? nie zmywają naczyń ? itd .......... to są ścieki.

A gdzie wy to późni wylewota? tak tylko pytom?
gość

Postautor: Kjgccjk » 10 października 2019, 10:27

Ej miastowi z że wsi Kłodawa, na wsi ludzie to mają takie domy że by Ci oko zbielalo, nie to co te komoreczki w waszych blokach
Kjgccjk

Postautor: Janusz ze wsi » 10 października 2019, 10:30

gość pisze:
gość pisze:to na wsi nie myją się? nie kąpią ? nie robią prania? nie zmywają naczyń ? itd .......... to są ścieki.

Gdzie wylewomy to jusz nosza sprowo i kij cię to obhodzi plotuhu z miosta wystorczy że muj syn Pioter i rzona Grarzyno wie ty nie mósisz wiedzioć.
Dobra kuńczę bo Pioter podpioł do szejdziesiontki beczke i jadymy wyloć szambo do rowó. NARA!
Janusz ze wsi

Postautor: Janusz ze wsi » 10 października 2019, 10:42

Obrazek
Janusz ze wsi

Postautor: gość » 10 października 2019, 14:30

Janusz ze wsi pisze:
gość pisze:

Gdzie wylewomy to jusz nosza sprowo i kij cię to obhodzi plotuhu z miosta wystorczy że muj syn Pioter i rzona Grarzyno wie ty nie mósisz wiedzioć.
Dobra kuńczę bo Pioter podpioł do szejdziesiontki beczke i jadymy wyloć szambo do rowó. NARA!

Nie wylewojta gumna na glebe bo zimo bydzieta sie na nich slizgać. to jo wom radze bysta mnie słuchali. to na tyle trza iść ...
gość

Postautor: Gość » 10 października 2019, 14:50

"Sprytne misie"-ścieków powinno być tyle ile zużyjecie wody.Czyli jak ktoś zużyje 12m3 wody na 2 miesiące to powinien w tym okresie 2 razy wywozić nieczystości (2x6m3)Wyjątki : woda przeznaczona na podlewanie(zamontowany podlicznik),posesja posiadająca szambo ekologiczne.Czyli, wywóz raz kwartał to stanowczo za mało.
Gość

Postautor: Gość » 10 października 2019, 17:18

Oczyszczalnia raz na trzy lata w. 5 osób zapełniamy .
Gość

Postautor: Sprytny Miś » 10 października 2019, 18:42

Gość pisze:"Sprytne misie"-ścieków powinno być tyle ile zużyjecie wody.Czyli jak ktoś zużyje 12m3 wody na 2 miesiące to powinien w tym okresie 2 razy wywozić nieczystości (2x6m3)Wyjątki : woda przeznaczona na podlewanie(zamontowany podlicznik),posesja posiadająca szambo ekologiczne.Czyli, wywóz raz kwartał to stanowczo za mało.

A ja mam podlicznik zamontowany z przeznaczeniem na podlewanie ale jestem sprytnym misiem i tak mam zamontowana instalację wodną w domu wykorzystuję tę wodę do mycia, kompania, prania i innych czynnosci.
Na głównym liczniku zużywam 1m3 na miesiąc a na pod liczniku bywa 15m3 miesięcznie :)
I co mi zrobisz? Nic mi nie zrobisz ;D
Sprytny Miś

Postautor: Gość » 10 października 2019, 19:12

Sprytny Miś pisze:
Gość pisze:"Sprytne misie"-ścieków powinno być tyle ile zużyjecie wody.Czyli jak ktoś zużyje 12m3 wody na 2 miesiące to powinien w tym okresie 2 razy wywozić nieczystości (2x6m3)Wyjątki : woda przeznaczona na podlewanie(zamontowany podlicznik),posesja posiadająca szambo ekologiczne.Czyli, wywóz raz kwartał to stanowczo za mało.

A ja mam podlicznik zamontowany z przeznaczeniem na podlewanie ale jestem sprytnym misiem i tak mam zamontowana instalację wodną w domu wykorzystuję tę wodę do mycia, kompania, prania i innych czynnosci.
Na głównym liczniku zużywam 1m3 na miesiąc a na pod liczniku bywa 15m3 miesięcznie :)

Nie jesteś znowu taki sprytny.Powinienieś wiedzieć,że zużyta woda na podliczniku ma swoje odzwieciedlenie na wodomierzu głównym.
S ytuacja jaką opisałeś to jest czysta fantazja albo ingerencja w wodomierz główny.Wobec powyższego-używaj i płać jak najwiecej -sprytny misiu.
Gość

Postautor: Gość » 10 października 2019, 19:27

powinno sie tych rolnikow zglaszac do agencji niech im zabieraja doplaty za pompowanie goowna do pszenicy
Gość

Postautor: Gość » 10 października 2019, 19:28

Sprytny Miś pisze:

nic polskiego sie naucz albo idz WYKOMPAC prawdziwy Polaku
Gość

Postautor: Gość » 10 października 2019, 19:38

Gość pisze:powinno sie tych rolnikow zglaszac do agencji niech im zabieraja doplaty za pompowanie goowna do pszenicy

Do agencji to ty się zgłoś, najlepiej towarzyskiej a od gówna w pszenicy to ty sie trzymaj z daleka. To nasza ziemia, nasza pszenica i nasze gó.wno!
Gość

Postautor: Gość » 10 października 2019, 20:58

Gość pisze:
Gość pisze:powinno sie tych rolnikow zglaszac do agencji niech im zabieraja doplaty za pompowanie goowna do pszenicy

Do agencji to ty się zgłoś, najlepiej towarzyskiej a od gówna w pszenicy to ty sie trzymaj z daleka. To nasza ziemia, nasza pszenica i nasze gó.wno!
ale trafilam to sobie z tego szamba wode na zupe bierz ty klosie n.apier.doli swi.inia jedna z druga w koryto a pozniej z tego samego wpier.dalaja zabrac doplaty tym klosom rozbojnikom
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kłodawa