Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17896) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przy jednej z konińskich parafii działa "antywirus ... (10)Konin. Prezydent wprowadza pakiet pomocy przedsięb ... (8)

Do NAUCZYCIELI

Do NAUCZYCIELI

Postautor: Gazownik gaz » 23 marca 2020, 11:23

Nie zadawanie tyle. Teraz widać co wy w tych szkołach robicie. Trzeba było zadawać jak strajkowaliście szony
Gazownik gaz

Imbecyl

Postautor: Gość » 23 marca 2020, 12:13

Imbecylu napisz do szkoły,a na forum to mogą ciebie spotkać obelgi.
Gość

Re: Do NAUCZYCIELI

Postautor: niczyja wina » 24 marca 2020, 09:14

a ja obiektywnie przedruk w onet.pl głos samego nauczyciela:
"Nauczanie zdalne w polskich warunkach będzie wyglądało tak, że nauczyciele będą udawać, że nauczają, a uczniowie udawać, że się uczą - mówi Onetowi dyrektor łódzkiego liceum. Podobne nastawienie mają rodzice, nauczyciele i uczniowie. Nie chodzi jednak o to, że nauczanie zdalne jest niemożliwe. Chodzi o to, że niemożliwe jest przygotowanie go w dwa dni".
niczyja wina

Postautor: Gość » 24 marca 2020, 09:45

Gazownik gaz pisze:Nie zadawanie tyle. Teraz widać co wy w tych szkołach robicie. Trzeba było zadawać jak strajkowaliście szony

Człowieku nie kompromituj się czytam pierwsze zdanie i nie mam pojęcia o co chodzi...jeśli miało być nie zadawajcie...to teraz wiesz co robi się na lekcjach jak mają przerobić materiał...Wszyscy uważali że w szkole się nic nie robi a teraz ,,szok,, ile trzeba w domu,, przerobić ,,
Gość

Postautor: PANI JOLKA » 24 marca 2020, 16:26

Szok. Bo w szkole biegają. Mam większy szacunek do kobiet na kasie niż dla nauczycieli. 100% płatne i jeszcze źle bo brak nadgodzin
PANI JOLKA

Postautor: Gość » 24 marca 2020, 21:17

Ja rozumiem polski, matematyka...
Ale robienie z muzyką czy plastyką to paranoje, ogarnijcie się. Przy tej ilości zadań rodzice muszą dopilnować. Nie każdy ma wolne hak nauczyciele. W większości oboje rodziców nadal pracuje, dochodzi stres związany z całą sytuacja. Ogarnijcie się
Gość

Postautor: Gość » 25 marca 2020, 00:07

Gość pisze:Ja rozumiem polski, matematyka...
Ale robienie z muzyką czy plastyką to paranoje, ogarnijcie się. Przy tej ilości zadań rodzice muszą dopilnować. Nie każdy ma wolne hak nauczyciele. W większości oboje rodziców nadal pracuje, dochodzi stres związany z całą sytuacja. Ogarnijcie się

Napisz do ministra edukacji ..
Gość

Postautor: Gość » 25 marca 2020, 00:12

PANI JOLKA pisze:Szok. Bo w szkole biegają. Mam większy szacunek do kobiet na kasie niż dla nauczycieli. 100% płatne i jeszcze źle bo brak nadgodzin

Ja mam szacunek i do kobiet na kasie i do sprzątaczki i do nauczycieli każdy robi to co potrafi i ważne żeby robił to dobrze .Jeśli nie szanujesz nauczycieli to możesz sam/sama uczyć swoje dzieci bo to żenujące dać swoje własne dziecko pod opiekę osoby której się nie szanuje
Gość

Postautor: Gość » 25 marca 2020, 08:40

Gość pisze:

Napisz do ministra edukacji ..

Mają okazję się dowartosciowac
Gość

Postautor: Gość » 25 marca 2020, 08:53

A może jakieś dzieci lubią plastykę muzykę bo z tymi przedmiotami wiążą swoją szkołę średnią studia jakiś ,, Picasso lub Mozart Kłodawski ...
Gość

Postautor: kijmadwakonce » 26 marca 2020, 19:43

PANI JOLKA pisze:Szok. Bo w szkole biegają. Mam większy szacunek do kobiet na kasie niż dla nauczycieli. 100% płatne i jeszcze źle bo brak nadgodzin

wyślij do pani kasjerki dziecko na korki bo sam jesteś glabem i nie potrafisz nic wyjaśnić dziecku. w koncu zajmiecie sie dziecmi jak powinniście i zobaczycie przekonacie się o trudzie pracy w szkole. krytykować każdy potrafi i wymagać i zazdrościć ... nadszedł czas na poświęcenie i mądrość.... jakie inni mają.
do roboty rodzice najmadrzejsi na globie wymagacze ...
kijmadwakonce

Postautor: Jjjooo » 26 marca 2020, 20:26

A z jakiej racji mają rodzice nauczać dzieci nowego programu na podstawie przesłanego programu przez nauczycieli? Nie każdy rodzic w domu siedzi i ma ta możliwość.. A nauczyciel wyśle program w 5 minut I całe zajęcia załatwione? To może rodzicom teraz dietę trzeba dac za pracę nauczyciela...
Jjjooo

Postautor: htrew » 26 marca 2020, 20:52

Jjjooo pisze:A z jakiej racji mają rodzice nauczać dzieci nowego programu na podstawie przesłanego programu przez nauczycieli? Nie każdy rodzic w domu siedzi i ma ta możliwość.. A nauczyciel wyśle program w 5 minut I całe zajęcia załatwione? To może rodzicom teraz dietę trzeba dac za pracę nauczyciela...

A pomocdziecku nie należy do rodzica??? nawet nie wiecie ile czasu zajmue przygot. jasnego materiałudla uczniów. nie jest to 5 min. wirus wymusiłdziałania takie więc teraz rodzic mampole do popisu żeby pomóc. nie się też czasem poświęci a nie p.....li po kątach i internetach głupoty i sieje jad na lm.
rodzice umieją czytać .. ze zrozumieniem i chyba nie mają problemu z podstawowką???? jeśli tak to po co na lm mądrych udają??????????????
htrew

Postautor: Gość » 27 marca 2020, 00:01

Ha ha ha.
Zlepione gotowce netowe nazywasz materiałem?
Nauka z tego materiału to już kwestia Rodziców?
Lekcje zdalne miały być , a nie natłok zadań domowych... dzieci tu macie to to i to jutro rozwiązcie i na maila podeślijcie
No i te godziny aktywność i nauczycieli ( 2 pedagogów jest ok )
Gość

Postautor: sad jadu lm » 28 marca 2020, 17:33

Gość pisze:Ha ha ha.
Zlepione gotowce netowe nazywasz materiałem?
Nauka z tego materiału to już kwestia Rodziców?
Lekcje zdalne miały być , a nie natłok zadań domowych... dzieci tu macie to to i to jutro rozwiązcie i na maila podeślijcie
No i te godziny aktywność i nauczycieli ( 2 pedagogów jest ok )

jak będą zdalne lekcje to powiecie że nie każdy ma szybkiełącze, nie słszycie, mała rozdzielczość i100 innych powodów do marzekannia.
Najlepiej zrzucić nauczanie tylko na szkołę a w domu bimbać po pracy.
Zajmijcie się dziećmi albo nauczcie samodzielności.
nie wiem co masz na myśli mówiąc aktywność...?
Nie przeginajcie "przepracowani " ludzie. Sytuacja jest jaka jest i należy się wspierać a nie tylko krytykować i oceniać.
powtórzę po kimś ... teraz Rodzice widzicie jakim wysiłkiem jest nauczanie i ile czaasu potrzeba żeby dziecko coś zrozumiało i się nauczyło.
Skończcie z mitem "małomiasteczkowym" o wyższości pracy fizycznej, bo to świadczy o tym, że wielu do szkoły było nie po drodze.

Myślę, że dacie Rodzice radę i opanujecie materiał szkoły podstawowej, a jeśli nie to mi przykro... iść na korki do (jak wyżej ktoś napisał że bardziej szanuje kasjerkę ...) pani kasjerki, pana ze ZBIUK-u, kogoś kto robi teraz ścieżkę rowerową itp.
Może teraz docenią ludzie naukę, ludzi wyksztłconych, ludzi poświęcających się w pracy ich dzieciom i przekazujących im wiedzę.
rzadko udzielam się na plotuchu lm bo twierdzę, że powinien być zlikwidowany. Powód: zamiast pomagać ludziom to służy do obrabiania d..y i niby anonimowo udawania geniuszów od wszystkiego. inne lm-y pomagają , a kłodawski to studnia głęboka z obelgami i chamstwem.
sad jadu lm

Następna

Wróć do Kłodawa