Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18983) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)

Kobieta szuka kobiety lub dziewczyny do trojkata

Kobieta szuka kobiety lub dziewczyny do trojkata

Postautor: parka on i ona » 8 stycznia 2014, 01:55

Sympatyczna, zadbana i otwarta na nowe doznania młoda mężatka szuka młodej dziewczyny lub kobiety bi, wiek obojętny, która chciałaby spróbować zrealizować swoje fantazje przy drugiej kobiecie.Moj kochany partner bedzie wszystko obeserwowal zawsze moze wyjsc trojkacik :)Zapewniam pełną dyskrecję i przyjazną atmosferę, mi również na tym zależy.Proszę o zgłoszenia od zdecydowanych kobiet lub dziewczyn, które chciałyby spróbować w życiu czegoś nowego i przeżyć fajną przygodę :)

slodkaasandra@wp.pl
parka on i ona

Re: Kobieta szuka kobiety lub dziewczyny do trojkata

Postautor: Młoda » 23 stycznia 2014, 19:17

Ile bym dała za numerek z kobietą. Tyle, że po pierwsze boję się tego, że wyjdzie z tego coś nie przyjemnego a po drugie chyba bym sie krępowała, no chyba, że we dwie to co innego.
Młoda

Postautor: klara69@vip.onet.pl » 27 lipca 2015, 11:00

Witaj ja rowniez szukam kobiety abu sprubowac i sie zabawic ,jestem zokilic krakowa zainteresowana?
klara69@vip.onet.pl

Postautor: SaraJohns » 24 lipca 2016, 19:00

Witam, rowniez poszukuje dziewczyny do trojkata- ladnej zadbanej, lubiacej pieszczoty, wiek od 22-35. My w wieku 29 lat. Moj partner bedzie sie nam przygladal i chetnie sie przylaczy. Pelna dyskrecja i spedzenie czasu w milej atmosferze :) prosze o kontakt smskiem 513724530
SaraJohns

Postautor: gosiapol12@gmail.com » 11 września 2018, 14:03

WITAM ROWNIEZ SZUKAM DZIEWCZYNY DO ZABAW W TROJKACIE .
gosiapol12@gmail.com

Postautor: Pedro26 » 18 września 2018, 12:54

Drogie Panie jesli ktoras miala by ochote na seks z zonatym facetem to zapraszam :) zostawiam email Piotr.krups1959@interia.pl
Pedro26

Postautor: Skoczek1234 » 9 lipca 2019, 07:17

klara69@vip.onet.pl pisze:Witaj ja rowniez szukam kobiety abu sprubowac i sie zabawic ,jestem zokilic krakowa zainteresowana?
Skoczek1234

Lesba

Postautor: Gość » 9 lipca 2019, 12:04

Skoczek1234 pisze:
klara69@vip.onet.pl pisze:Witaj ja rowniez szukam kobiety abu sprubowac i sie zabawic ,jestem zokilic krakowa zainteresowana?

Która zdrowo myśląca kobieta lub dziewczyna chciałaby mieć do czynienia z nieukami.
Gość

Postautor: Odndj » 22 lipca 2019, 20:43

My też z mężem szukaliśmy dość długo. Ale kiepsko z samą kobieta. Prędzej parke się znajdzie. Mamy 29-31 lat, normalni ludzie nie jacyś oh ah. Ale trudno o taką znajomość z kimś. Czasami nawet ciężko się dogadać a jakoś rozluźnić atmosferę trzeba.....
Odndj

Postautor: Martyyynka » 30 lipca 2019, 09:59

Jestem kobieta, mam 24 lata, chetnie spotkam sie z para lub kobieta zostawiam maila ;) dammartynka@gmail.com
Martyyynka

Postautor: Pitka » 2 sierpnia 2019, 00:16

He he i znów Krups na innym ogłoszeniach piszesz że jesteś po przejściach!!! Ale ty jesteś ***** koleś.zebys był jeszcze przystojny ale jesteś straszny kochane panie nie dajcie się nabijać w butelkę temu kolesiowi bo to *****.pisal do mnie i chciała odemnie wyciągnąć kasę pozdrawiam
Pitka

Wróć do Poznam dziewczynę