Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17183) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kwiaty i znicze w 76 rocznicę zakończenia I ... (3)Konin. Taneczną sesją promują adopcję bezdomnych z ... (12)

Poznam dojrzałą kobietę

Poznam dojrzałą kobietę

Postautor: Den Svarte Flamme » 31 stycznia 2021, 14:19

Dzień dobry, jestem mężczyzną przed 30-stką, poszukuje dojrzałej kobiety ze Słupcy i okolic gdyż kieruję się w życiu sentencją "kobieta niczym wino im starsza tym lepsza" najlepiej 40+ inteligentnej gdyż najseksowniejszą rzeczą w kobiecie jest jej Inteligencja oraz wyobraźnia, gdyż można mieć świetne ciało, a być przysłowiowo "pustym" i odwrotnie, a zarazem będzie miała w sobie tą magię.

Coś o mnie? Jestem młodym mężczyzną, inteligentnym, z pociągiem do wszystkiego co zamierzchłe szczególnie muzyki z przełomu lat 80-tych i 90-tych, nie pogardzę również i inną muzyką w szczególności słucham klasycznej, a zarazem mam wieczny popęd seksualny mogę codziennie po parę razy, w każdej chwili, spełnię każdą fantazję i nie będę się ograniczał przy największym szaleństwie.

Kontakt do mnie: wieczniechetny@op.pl
Den Svarte Flamme

Re: Poznam dojrzałą kobietę

Postautor: Krzysiek88 » 15 marca 2021, 18:51

Cześć, wrzucam wam porównywarkę portali randkowych/erotycznych,często dodają nowe

http://topportale.pl/XvzcRO

każdy na pewno znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie:)
Pozdrawiam
Krzysiek88

Re: Poznam dojrzałą kobietę

Postautor: randki » 8 kwietnia 2021, 20:32

W takim razie polecam portale randkowe. Chyba jest to najlepszy sposób, aby poznać dojrzałą kobietę. Artykuły na ten temat znajdziesz tutaj:
    https://znajdzrandke.pl
randki
Nowy

Wróć do Poznam dziewczynę