Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19633) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

Poznam dziewczyne do 20 lat ;))

Poznam dziewczyne do 20 lat ;))

Postautor: Niebieskooki » 8 czerwca 2006, 16:07

Hej mam 19 lat mieszkam w Koninie. Chetnie poznam kogos... kto zmieni moje zycie... osobe ktora wie co to jest milosc... i to sie dla niej liczy :) Osobe ciepla wrazliwa i sympatyczna :)))
A cos o mnie... hmm 175 cm niebieski oczy brunet... ktory trafia na pechowe dziewczyny... lubie spedzac z dziewczyna czas... ogladanie wieczorem filmow spacerki jakas imprezka. No i oczywsicie wierny chlopak ktory szuka prawdziwej milosci... bo bardzo brakuje mu kogos kto pokocha ... ;)
O to mo e-mail niebieskooki1987@onet.eu Zainteresowane napiszcie cos o sobie :))) <papa>
Niebieskooki

Postautor: yhm... blondynka » 12 lipca 2006, 17:32

Ty jakiś wyjątkowy jesteś. Książe czy coś??? facet wierny, niebieskooki, ciepły i jeszcze w dodatku nie może znaleźc kobiety... UWAGA! Naukowcy podejrzewają, że kiedyś taki gatunek istniał... ale chyba nie na ziemi... życzę powodzenia w poszukiwaniach, Książę Niebieskooki... pzdr.
yhm... blondynka

Postautor: Milusińska » 27 września 2006, 16:29

a jak masz na imię?
Milusińska

szukam chłopaka

Postautor: gość » 9 października 2006, 19:37

też mam takiego pecha no cóż bywa to moje gg 1149022 jak będziesz chciał porozmawiać to pisz śmiało pozdrawiam ciepło
gość

Postautor: Niebieskooki » 17 października 2006, 13:34

A ja ciagle szukam... hehe chyba nigdy nie znajde... :P:P
Niebieskooki

Postautor: Gość » 18 października 2006, 16:49

Gość

Postautor: niebieskooka » 25 października 2006, 20:48

niebieskooka

:)

Postautor: Lina_19 » 29 października 2006, 20:48

...może powinieneś poszukać w innym miejscu.. nie zawsze poznana na necie osoba jest taka za jaką ją masz...w taki sposób możesz długo szukać. Pozdrawiam i życze powodzenia:)
Lina_19

Postautor: niebieskooki » 30 października 2006, 00:57

Heh hejka to ja :) fat moze lepiej znalesc dziewczyne w inny sposob.... ale wtedy liczy sie tylko wyglad np ja sie jej nie spodobam albo ona mi... i lipa nawet nie da sie pogdac.... a dzieki temu.. poznaje dziewczyn z charakteru ktora pisze mi prosto z serca i wtedy nie liczy sie wyglad nie liczy sie nic procz osobowosci... i powiem ze tu znajde wieksze szczescie niz normalnie poznana dziewczyne w mcc czy to nawet na ulicy... takie moje zdanie ;)
P.S. nie piszcie numerow telefonu czy tez adresu e-maila... :/ bo juz go podalem i piszcie do mnie na poczte a nie tutaj :) z gory dzia
niebieskooki

;)

Postautor: Lina_19 » 30 października 2006, 21:45

może i coś w tym jest... czasami wszystkiego trzeba spróbować ;)
Lina_19

Postautor: piwnooka » 31 października 2006, 16:06

hmmmmmmm.....no ciekawe masz podejście niebieskooki,ja zawsze wychodziłam z założenia że nie umawiam sie na necie ale zdażyło sie tak jednak pare razy:/eh chłopcy z neta mają do mnie chyba szczęście ale ja do nich chyba nie bardzo:/ no ale zawsze można zostac kumplami:) moja charakterystyka w skrócie:mała wesoła i skacze:D jak chcesz znać rozwinięcie tych magicznych słów to wystarczy że ładnie poprosisz:P
piwnooka

Postautor: niebieskooki » 31 października 2006, 19:23

hehe no przez neta nie ma jak poprosic... nie wiem takto kwiaty bym podarowal czy cus ;) napisz e-maila to sobie popiszemy :) pozdrawiam i do poklikania ;) papa
niebieskooki

Postautor: piwnooka » 31 października 2006, 20:56

hehe oj niebieskooki.......wystarczyło powiedzieć"prosze":D no ale dobra jak chcesz:) dobij do mnie na gadulca2173445
piwnooka

Re: ja poznam chlopaka,ktory zaakceptuje mnie i pokocha taka

Postautor: ja.... » 7 listopada 2006, 01:27

Niebieskooki pisze:Hej mam 19 lat mieszkam w Koninie. Chetnie poznam kogos... kto zmieni moje zycie... osobe ktora wie co to jest milosc... i to sie dla niej liczy :) Osobe ciepla wrazliwa i sympatyczna :)))
A cos o mnie... hmm 175 cm niebieski oczy brunet... ktory trafia na pechowe dziewczyny... lubie spedzac z dziewczyna czas... ogladanie wieczorem filmow spacerki jakas imprezka. No i oczywsicie wierny chlopak ktory szuka prawdziwej milosci... bo bardzo brakuje mu kogos kto pokocha ... ;)
O to mo e-mail niebieskooki1987@onet.eu Zainteresowane napiszcie cos o sobie :))) <papa>
Witaj,nie bede owijac w bawelne nie naleze do osob szczuplych,ale mam serce i potrafie kochac.Mam17lat,ale wiele razy juz sie zawiodlam....Nie mam szczescia w milosci,ani nawet w przyjazni.Jestem soba i wielu nie potrafi tego zaakceptowac.Nie ma tu Twojego adresu,a moze nie wiem gdzie bo sie na tym nie znam.Ja jestem z okolic Kazimierza Biskupiego.Pozdrawiam i wiem,ze nie odpowiesz,ale zawsze mozna sprobowac pa
ja....

Postautor: niebieskooki » 7 listopada 2006, 02:06

Hej jest adres :P niebieskooki1987@onet.eu ;P napisz na e-maila to sobie pogadamy ;)
niebieskooki

Następna

Wróć do Poznam dziewczynę