Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18709) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
13 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Europy Kadetów. Ukraińska dominacja w turni ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Poznam dziewczyne do 20 lat ;))

hmm ;]

Postautor: Aniusia :))) » 19 listopada 2006, 15:05

wow jedyny sensowny anons :) brzmi zachecajaco :) napewno sie odezwe buziaki :*
Aniusia :)))

Postautor: ciemnyblondyn » 26 listopada 2006, 00:52

hej jestem z okolic konina chetnie bym poznal fajna dziewczyne.Pare razy zawiodlem sie i nie chcial bym zeby zdazylo sie to po raz kolejny.mam 17 lat niebieskie oczy i ciemy blondyn i to na tyle jak ktos byly zajnteresowany bardziej moja osoba prosze o kontakt1426988 gg
ciemnyblondyn

Postautor: ciemnyblondyn » 26 listopada 2006, 00:56

Jestem osoba ciepla i wyrozumiala potrafie slychac ludzi.ale jakos nie mam szczescia do dziewczyn wiec zainteresowane osoby prosze o kontakt pozdrawiam papap
ciemnyblondyn

:(

Postautor: Niebieskooki » 15 grudnia 2006, 02:21

Chyba w ten sposob nie znajde nikogo na zimowe wieczory heh :(
Niebieskooki

;)

Postautor: Klara » 15 grudnia 2006, 23:30

Twoim znakiem zodiaku jest **** lub Skorpion??
Klara

nnnnnnnnnnnnn

Postautor: niebieskooki » 16 grudnia 2006, 04:12

Wodnik :P
niebieskooki

Postautor: ciemnyblondyn » 17 grudnia 2006, 01:19

moim tez jest wodnik:)no ja tze chyba nie znajde tej drugiej polowki na te zimne wieczory:(
ciemnyblondyn

Postautor: Gość » 29 grudnia 2006, 11:29

Też jestem wodnikiem i muszę powiedzieć, że chyba wodniki to mają przeje... w tych sprawach.
Gość

Postautor: Maciek17 » 4 stycznia 2007, 22:52

a ja jestem koziorozec :* pzdr 3majcie sie
Maciek17

ten

Postautor: Justyska » 18 stycznia 2007, 12:18

heyka mam na imie Justyna mam 19 lat:) jestem brunetka niebieskie oczka hmmm wiecej na gg5525069
Justyska

Postautor: misska » 5 lutego 2007, 10:04

chyba jestes naprawde ksieciem z bajki:)) takiego wlasnie poszukuje ktory bylby wierny kobiecie i kochal ja z calego serca:)) Jestem Agata zagorzała romantyczka, delikatna i wrażliwa artystka...No moze nie za piekna, ale malo ideałów na świecie.
misska

Postautor: JaXi ;) » 5 lutego 2007, 19:49

A ja jestem skorpionem..troche zwariowanym...tzn zwariowana :p wkoncu kobieta jestem.. rumowo-czekoladowe oczy
JaXi ;)

Postautor: piwnooka » 21 marca 2007, 09:46

o lol heh pozdro niebieskooki:*
piwnooka

Postautor: Gość » 21 marca 2007, 12:56

hej niebieskooki. ja tez jestem wodniczkiem albo raczej wodniczka:) o niebieskich oczkach i blond wloskach :) jak cos to moj nr gg 4108887 ale jestem dostepna od pon do piatku w godz 9-16. buziaki
Gość

Postautor: Madzia89 » 19 kwietnia 2007, 17:25

piwnooka pisze:hmmmmmmm.....no ciekawe masz podejście niebieskooki,ja zawsze wychodziłam z założenia że nie umawiam sie na necie ale zdażyło sie tak jednak pare razy:/eh chłopcy z neta mają do mnie chyba szczęście ale ja do nich chyba nie bardzo:/ no ale zawsze można zostac kumplami:) moja charakterystyka w skrócie:mała wesoła i skacze:D jak chcesz znać rozwinięcie tych magicznych słów to wystarczy że ładnie poprosisz:P

mala i skacze hehe czytalam ten tekst wiele razy na forum moze to ta sama osoba? :D:D
Madzia89

PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznam dziewczynę