Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19158) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Poznam dziewczyne do 20 lat ;))

Postautor: Słoneczko! » 28 sierpnia 2007, 21:22

Hej, jeśli chcesz możemy sie poznać... wysłałam Ci meila... czekam na odpowiedź... pa:)
Kasia:)
Pozdrawiam serdecznie:)
Słoneczko!

Postautor: !*AsIuLkA*! » 17 października 2007, 06:57

ja tez jestem malutka i mam piwne oczka chetnie cie poznam moj nr.gg to 4734594
!*AsIuLkA*!

Postautor: samnazawsze » 11 listopada 2007, 15:22

ktos tu chyba jest zdesperowany
samnazawsze

Postautor: luc » 22 listopada 2007, 03:49

wodnik? ***** to dopiero maja prze srane:/ zawsze mam pecha :(
luc

Re: Poznam dziewczyne do 20 lat ;))

Postautor: kate » 16 stycznia 2008, 15:48

hej
najfadniejsze dziewczyny sa w kazimierzu biskupim to fakt. moze tam poszukasz?? ja odpadam...granica wiekowa...
kate

Postautor: Gość » 18 stycznia 2008, 16:46

****, ten temat powstał w 2006 roku. ale kto by zwracał uwage na tak drobny szczegół prawda?
Gość

Postautor: Gość » 2 października 2008, 18:48

hehe dokładnie :)
Gość

Postautor: :) KaRla :* » 28 listopada 2008, 19:57

szczerze mówiąc to aż trudno mi uwierzyc że tacy faceci jak ty jeszcze istnieją...i to jeszcze w tym samym wieku co ja...no marzenia każdej dziewczyny mieć takiego faceta..przynajmniej ja o takim marze..:) ale widze że niebieskooki już ma bardzo duże powodzenie więc pewnie nawet nie zauważysz tej wiadomości...ale oczywiście pozdrawiam :*
:) KaRla :*

Postautor: Gość » 23 grudnia 2008, 11:23

Piotrek..:) no no ty bajerancie szukasz miłości przez neta życze powodzenia w poszukiwaniach..:D:P
Gość

Postautor: Przemus » 26 kwietnia 2009, 15:33

no wiedzialem ze wodniki maja przerabane ja tez wodnik i szczescia z dziewczyna nie moge znalesc i tez jestem wierny i dobry a nawet za dobry
Przemus

Postautor: Zioomek » 16 czerwca 2009, 10:40

Ty niebieskooki... chlopaka sobie poszukaj gejozo jak taki wrazliwy jestes :D Do ludzi wyjdz a nie na forum sie zali biedaczek ze zraniony... zal zal zal !!!!!
Dziewczyny czy Was naprawde interesuje taka nedza co sie w necie wyplakuje... pewnie bo jak chlopak odwazny w rl i podejdzie chce pogadac to sztywno nie ?? albo potem do kolezanek opowiadacie ze taki to podrywacz ze nie ma sensu.. zal zal zal... niebieskooki idz sie wypnij gdzies na dworcu komus moze Cie polubi i pokocha Cie w D#*!
Zioomek

Postautor: Madzik » 8 lipca 2009, 23:42

Zioomek ale z Ciebie *****!!!!!!!!!heh zazdroscisz chlopakowi ze sie normalnie wypowiada choc brak mu smialosci lub po prostu szczescia, chec rozmowy chocby i przez forum nie jest niczym zlym...za to tacy jak Ty gadaja glupoty swoim koleżkom... ja mam szacun dla ludzi ktorzy umieja poderwac dziewczyne w realu..ale spojrzmy prawdzie w oczy...wygineli tacy jak dinozaury..ŻAL
Madzik

Postautor: Najpiekniejsza » 9 lipca 2009, 13:28

Kochani, ten temat był założony 3 lata temu więc chyba nie macie powodów do kłótni...
Najpiekniejsza

Postautor: Madzik » 10 lipca 2009, 01:05

Najpiekniejsza pisze:Kochani, ten temat był założony 3 lata temu więc chyba nie macie powodów do kłótni...

Słonko my sie nie kłócimy, my tylko wymieniamy poglądy ;)
Madzik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznam dziewczynę