Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19673) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (4)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (0)

Poznam dziewczyne do 20 lat ;))

Re: Poznam dziewczyne do 20 lat ;))

Postautor: burkete » 17 czerwca 2014, 15:21

hej szukam dziewczyny do 22 roku życia, bez nałogów, dowcipna, wyluzowana, taki typ "dziewczyny z sąsiedztwa". Ja spełniam wszystkie te warunki :D
Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle.
burkete
Nowy

Postautor: bertys » 24 kwietnia 2015, 10:46

Cześć dziewczyny mam 19lat i chętnie bym poznał jakąś dziewczynę najlepiej jakby to była jakaś rówieśniczka;) jest jakaś chętna na spacer, wspólną jazdę na rolkach ? Jestem bardzo samotny a samemu nie chce mi się jeździć na rolkach i wolałbym jeździć razem z jakąś sympatyczną dziewczyną.
bertys
Nowy

Postautor: eMmmmm » 29 kwietnia 2015, 20:14

Cześć jestem normalnym facetem w wieku 23 lat, wysoki przystojny blondyn, pracujący i mieszkający w Konine. Poważnie myślę o życiu i związku nie szukam przelotnego seksu czy romansu a kobiety z którą będę mógł wspólnie spędzić czas popisać czy pójść na spacer, kto wie może coś z tego wyjdzie :) Co do wyglądu kobiety to nie ma jakiś szczególnych wymagań wysoka bądź niska blondynka brunetka ruda nie ma znaczenia Pozdrawiam M
eMmmmm

Postautor: eMmmmm » 29 kwietnia 2015, 20:19

eMmmmm pisze:Cześć jestem normalnym facetem w wieku 23 lat, wysoki przystojny blondyn, pracujący i mieszkający w Konine. Poważnie myślę o życiu i związku nie szukam przelotnego seksu czy romansu a kobiety z którą będę mógł wspólnie spędzić czas popisać czy pójść na spacer, kto wie może coś z tego wyjdzie :) Co do wyglądu kobiety to nie ma jakiś szczególnych wymagań wysoka bądź niska blondynka brunetka ruda nie ma znaczenia Pozdrawiam M

Zapomniałem podać maila, Mnkonarski@o2.pl
eMmmmm

Postautor: zabcia1996 » 14 lipca 2015, 17:49

Hej poznam dziewczyne do 20 lat chetnie popisze prosze o odpisywanie
zabcia1996
Nowy

Postautor: seba33 » 17 lipca 2015, 19:25

A może by Cie interesowała moja dziewczyna ? a w zasadzie trójkąt bo akurat to może być bardzo dobre. Przede wszystkim możesz do nas napisać wiadomość prywatną. Napisz tutaj i się wszystkiego dowiesz co i jak..Mamy jeszcze oczywiście moją koleżankę czyli szwagrową.
seba33
Nowy

Postautor: fifi 22 » 19 stycznia 2017, 15:37

seba33 pisze:A może by Cie interesowała moja dziewczyna ? a w zasadzie trójkąt bo akurat to może być bardzo dobre. Przede wszystkim możesz do nas napisać wiadomość prywatną. Napisz tutaj i się wszystkiego dowiesz co i jak..Mamy jeszcze oczywiście moją koleżankę czyli szwagrową.

Podaj nr tel to pogadamy
fifi 22

Postautor: madziczka » 1 listopada 2017, 02:34

osobiście radze ci zapisać się do serwisu https://www.randki24.pl/ , ja tu juz poznałam kilka osób, zobaczymy czy mi sie uda znaleśc miłośc a nie na forum...ktoś sobie z ciebie jaja robi
madziczka

Postautor: Martynaq1 » 15 listopada 2017, 02:21

531116960
Martynaq1

Postautor: Gość 35 » 24 lutego 2018, 21:41

Zaplace chętnej która zwali mi konia
Gość 35

Poprzednia

Wróć do Poznam dziewczynę