Dzisiaj jest niedziela 29 listopada 2020, imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17370) SPORT FORUM FIRMY (5545) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Oblodzenie dróg i chodników. Ostrzeżenie ważne od godz. 19.00 do 9.00

Polecamy:

Feromony.Działają na dziewczyny czy nie?

Feromony.Działają na dziewczyny czy nie?

Postautor: forenek » 25 listopada 2014, 11:15

Myślicie,że warto jest inwestować w perfumy feromonowe? Reklama to jedno ale chciałbym poczytać czy ktoś z Was miał swoje własne doświadczenia w tym temacie?
Proszę opinie osoby, które ,,wabiły" albo te, które zostały ,,zwabione" o ile są tutaj :)
forenek

Re: Feromony.Działają na dziewczyny czy nie?

Postautor: Lucek89 » 25 listopada 2014, 19:52

Kiedyś kupiłem coś takiego w drogerii - pani ekspedientka twierdziła, ze to z feromonami. Ale nie wiem ile w tym prawdy - perfumy jak perfumy.
Lucek89

Postautor: nokya » 26 listopada 2014, 03:12

Ja bym na sobie przetestował takie feromony i zdał relację z przebiegu podrywania kobiet :) obecnie jestem sam to mogę próbować je podrywać w każdy możliwy sposób :) ale które wybrać o to jest pytanie i gdzie takie kupić/zamówić?
nokya
Nowy

Postautor: kotak » 26 listopada 2014, 08:10

Wiesz co, sam jakieś 3 dni temu zamówiłem sobie dwa opakowania feromonów. Chciałem po prostu przetestować ile jest w tym prawdy tak więc zamówiłem sobie dla porównania feromony z dwóch rożnych sklepów: Pheromone Essence oraz Love Desire ( sprawdziłem sobie opinie na opineo to te miały najwyższe). Ciężko jest stwierdzić po 2 dniach stosowania, ktore sa lepsze. No tak za tydzień napisze.Generalnie pozytywne wrażenia w stosunku do Love Desire na dzień dzisiejszy ponieważ fajny zapach i mocne. Ale czy działają na kobiety?
kotak

Postautor: Ludzie » 26 listopada 2014, 18:43

Jak nie wrzucisz fotek to nie uwierzę :)
Ludzie

Postautor: nokya » 26 listopada 2014, 21:18

Ale ludzie to potrafią być czasem nie mili.. no kupił to testuje teraz.. dlaczego miałbyś mu nie wierzyć?
wrzuć mu jakieś zdjęcia tych feromonów bo widać chłopak zalicza się do tych nie niedowiarków a ja sam chętnie zobaczę jak się prezentują takie feromony :)
nokya
Nowy

Postautor: kotak » 27 listopada 2014, 08:08

Spoko. Po południu może zrobię zdjęcie buteleczek. Chociaż wyglądają tak jak się spodziewałem.
Wczoraj 3 kobiety w pracy na przykład dały mi kilka komplementów jakich to ja ładnych perfum używam. Oczywiście nie przyznałem się im,że są to perfumy z feromonami. Tak czy inaczej zapach Love Desire dziewczynom się podoba ;P
Dzisiaj wieczorem czeka mnie impreza to się przetestuje Pheromone essence.
kotak

Postautor: nokya » 29 listopada 2014, 17:49

Ludzie pisze:Jak nie wrzucisz fotek to nie uwierzę :)

I co? masz dowód ? masz!
Ja nie rozumiem takiej zawiści innych ludzi... ktoś próbuje testuje i chce się podzielić swoimi doświadczeniami to tylko hejtują..
Dziękuję za zdjęcia Kotak!
Jak dla mnie to prezentują się bardzo dobrze - ale to nie chodzi o wygląd tylko o działanie przecież tych Pheromone essence.
A Ty kupiłeś jakiś zestaw 2 w jednym ? Pheromone essence i Love Desire? czy każdy z osobna?
nokya
Nowy

Postautor: forenek » 5 grudnia 2014, 10:42

W k... jak sie temat rozwinal :P
Dopiero teraz tutaj zajrzalem bo zapominialem ze zalozylem. Generalnie dzięki za wszystkie opinie i zdjęcia. Dzisiaj poszukam sobie w sklepach internetowym i może coś zamówię. Macie może info do jakiś promocji?
forenek

Postautor: kotak » 9 grudnia 2014, 08:26

Waldi waldi dał na przykład linka. Promocji jest bardzo wiele, wpisz sobie w google feromony Pheromone Essence i wyskoczy Ci lista sklepów je oferujących. Sam sobie przeszukaj.
Sam zamawiałem już jakiś czas temu tak wiec Ci nie podpowiem.
kotak

Postautor: Karmind » 10 grudnia 2014, 08:24

No wiesz. Feromony od razu nie sprawią,że staniesz się królem podrywu. One co najwyżej mogą Ci trochę dopomóc. Sam w przeszłości miałem do czynienia z Love Desire. Mam dobre doświadczenia. Perfumy mocne, wytrzymałe. Zapach również ok chociaż osobiście skłaniam się ku bardziej korzennym. Te są świeże. Jak na tę cenę to trwałość również była rewelacyjna.
Może na dniach również sobie zamówię.
Karmind

Postautor: nokya » 10 grudnia 2014, 19:23

No wiadomo w gorącej wodzie kąpany nie jestem :) no to takie pierwsze dobre wrażenie chce zrobić na jakiejś pannie :) stosować będę na randkach regularnie no i zobaczymy efekty :P królem podrywu to nie będę - może księciem :D:D
nokya
Nowy

Postautor: perkenela » 11 grudnia 2014, 11:42

Widzę,ze toczy się tutaj głównie męska rozmowa. Sama jestem jednak dziewczyną ale mogę opisać swoje wrazenia z feromonami. Zamówiłam tak jak pewnie większość. Z ciekawości. Nie żebym narzekała na brak powodzenia ponieważ jak mówi przysłowie każda potwora znajdzie swojego amatora jednak ciekawiło mnie czy rzeczywiście mają taki wpływ. Sprawiłam sobie niewielką buteleczkę Sexual Attraction ( dokładnie te: http://www.feromarket.pl/sexual-attraction-dla-niej.php ). Na początku byłam trochę zawiedziona bo nie pachniały ale już po pierwszym zastosowaniu czyłam się znacznie bardziej kobieco . Tłumaczyłam sobie to efektem placebo jednak widziąłam,że jestem po prostu bardziej atrakcyjna dla mężczyzn.Szczególnie koledzy w pracy się przymijali. Teraz widzę wyłącznie zaletę ponieważ feromony można stosować wraz z własnymi pefrumami.
perkenela

Postautor: marlenaaaa » 11 grudnia 2014, 21:11

perkenela pisze:Widzę,ze toczy się tutaj głównie męska rozmowa. Sama jestem jednak dziewczyną ale mogę opisać swoje wrazenia z feromonami. Zamówiłam tak jak pewnie większość. Z ciekawości. Nie żebym narzekała na brak powodzenia ponieważ jak mówi przysłowie każda potwora znajdzie swojego amatora jednak ciekawiło mnie czy rzeczywiście mają taki wpływ. Sprawiłam sobie niewielką buteleczkę Sexual Attraction ( dokładnie te: http://www.feromarket.pl/sexual-attraction-dla-niej.php ). Na początku byłam trochę zawiedziona bo nie pachniały ale już po pierwszym zastosowaniu czyłam się znacznie bardziej kobieco . Tłumaczyłam sobie to efektem placebo jednak widziąłam,że jestem po prostu bardziej atrakcyjna dla mężczyzn.Szczególnie koledzy w pracy się przymijali. Teraz widzę wyłącznie zaletę ponieważ feromony można stosować wraz z własnymi pefrumami.

Dobrze że w końcu napisała tutaj jakaś kobieta:) przyglądałam się dyskusji ale sama nie używałam feromonów to za dużo nie miałam do powiedzenia. Sama bym wypróbowała na sobie takich perfum i zobaczyła reakcje mężczyzn :) to teraz wiem czego użyć i gdzie zamówić Sexual Attraction dla kobiet :)
marlenaaaa

Postautor: amina333 » 15 grudnia 2014, 11:01

Nie musisz zamawiać jedynie tych. Sama używam damskich Love & Desire i mi akurat bardzo się podobają. Psikam sie nimi w zasadzie jak normalnymi perfumami ponieważ mają bardzo ładny oraz trwały zapach.
Nie zamawiaj natomiast najtańszych feromonów z jakichś tanich sklepów i z allegro. Zapach taki nic Ci nie będzie dawał.
amina333

Następna

Wróć do Poznam dziewczynę