Dzisiaj jest sobota 5 grudnia 2020, imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17541) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 4oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. MTBS wybuduje budynki wielorodzinne przy Ja ... (3)Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (3)

Feromony.Działają na dziewczyny czy nie?

Re: Feromony.Działają na dziewczyny czy nie?

Postautor: justynawiki » 15 grudnia 2014, 19:00

Ale co niby te tańsze feromony nie działają? czy to tylko perfum jest? bo ostatnio widziałam takie feromony w drogerii ale nie zdecydowałam się na zakup.. no właśnie się zastanawiałam/wahałam się czy brać czy nie. Muszę się rozeznać bardziej w temacie tych feromonów :)
justynawiki

Postautor: amina333 » 17 grudnia 2014, 07:58

justynawiki pisze:Ale co niby te tańsze feromony nie działają? czy to tylko perfum jest? bo ostatnio widziałam takie feromony w drogerii ale nie zdecydowałam się na zakup.. no właśnie się zastanawiałam/wahałam się czy brać czy nie. Muszę się rozeznać bardziej w temacie tych feromonów :)

Po prostu - płacisz za to co dostajesz. Czyli działanie praktycznie jest zerowe. Feromony takie to ściema i woda z dodatkiem.
Sama już raz się nabrałam. Obecnie zamawiam raczej w większych drogeriach. Przynajmniej mam pewność,że nie zostanę oszukana w temacie i feromony rzeczywiście będą feromonami tak jak oczekuję.
amina333

Postautor: adaaaaa » 16 stycznia 2015, 11:37

okazało się, że mój chłopak zdobył mnie dzięki feromonom :) przyznał się po 5 latach związku :) sama chciałam spróbować i sobie je kupiłam ale efekt oszałamiający. teraz kupuję je regularnie na erozkosz.pl
adaaaaa

Postautor: Gość » 16 stycznia 2015, 14:20

A ja myślę, że jeśli ludź do ludzia coś czuje... jeśli wpadli sobie wzajemnie w oko... jeśli są dla siebie atrakcyjni, nie tylko fizycznie... jeśli kochają... jeśli tęsknią... To to są wystarczające feromony i innych im nie potrzeba :)
Gość

Postautor: Ksio » 28 stycznia 2015, 09:10

Ja kupuję takie rzeczy w sklepie dyskrecja.pl. Mają bardzo fajne fromony i używam od nich bielizny erotycznej czy kajdanek :D baardzo przyjemne są feromony, rozkręcają i mnie i mojego faceta
Ksio

Postautor: aniska » 3 lutego 2015, 09:15

Też znam dyskrecję.pl i mają faktycznie bardzo dobrej jakości rzeczy :) Co do feromonów to mój facet używał i działały na mnie, ale juz się nimi nie bawimy :)
aniska

Postautor: bloh » 3 lutego 2015, 12:06

To chyba zależy od dziewczyny.
bloh
Początkujący

Postautor: superchlop » 16 marca 2015, 22:23

Na dziewczyny nie działa coś takiego jak feromony wy chyba w bajki nie wierzycie co hehe : P ? Wystarczy się umyć a nie, że jak się jedzie w lecie w komunikacji miejskiej czy też nawet tramwajem to czuć zdecydowanie pot bo niektórzy to nawet nie potrafią użyć żadnego dezydoranta i myślą, że perfuma wszystko rozwiąże
superchlop
Nowy

Postautor: superzbyszek » 25 marca 2015, 15:27

Nie wierzę w to przecież to jest tylko taka ściema dla chyba takich kolesi co nie wiedzą jak zwrócić na siebie uwagę jakiejś dziewczyny : D jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa się tak przedstawia iż chciałem to kupić bo mnie odpowiednio w sklepie przekabacili ale właśnie na końcu zrezygnowałem jak zobaczyłem cenę.
superzbyszek
Nowy

Postautor: bertys » 26 marca 2015, 09:12

U mnie te feromony działają. Kupiłem tak z ciekaowości pewnie jak tutaj na forum niektórzy i powiem wam, że jak tak sobie szedłem przez miasto to zdecydowanie więcej kobiet się za mną odwracało i tak bardziej zwracało na mnie jakąś większą uwagę hhyhy
bertys
Nowy

Postautor: thoorek » 1 kwietnia 2015, 21:08

Ooo to nieźle jak u Ciebie podziałały : ) a dużo na nie wydałeś czy kupiłeś jak to się mówi po prostu z przysłowiowego takiego jakiegoś bazarku przecież to chyba byłoby bardzo takie dość słabe niestety hahah : D ja to w sumie się tak zastanawiam czy na lany poniedziałek nie pożyczyć jakiś feromonów od mojego braciaka : D
thoorek
Nowy

Postautor: zziler » 2 lipca 2015, 18:22

Przecież te feromony nie działają :D nie wiem w jakie wy bajeczki wierzycie jak to wszystko nie jest prawdą. To tylko producenci feromonów mówią, że one działają. Tak naprawdę mi się wydaję, że one nie działają i tak naprawdę to jest tylko kłamstwo mocno przesadzone.
zziler
Nowy

Postautor: Gość » 26 lutego 2017, 11:17

Na te paszczury to działa gruby portfel nic wiecej sie nie liczy
Gość

Postautor: uterkom » 10 maja 2018, 10:30

Raczej działają. Jest na to wiele dowodów. Wystarczy poszukać w internecie. Tu pierwszy lepszy artykuł http://e-mezczyzna.pl/kobiety-seks/feromony-meskie/
uterkom
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznam dziewczynę