Dzisiaj jest sobota 5 grudnia 2020, imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17527) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 4oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. MTBS wybuduje budynki wielorodzinne przy Ja ... (3)Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (3)

Feromony.Działają na dziewczyny czy nie?

Re: Feromony.Działają na dziewczyny czy nie?

Postautor: Gość » 18 maja 2018, 19:44

uterkom pisze:Raczej działają. Jest na to wiele dowodów. Wystarczy poszukać w internecie. Tu pierwszy lepszy artykuł http://e-mezczyzna.pl/kobiety-seks/feromony-meskie/

Dowody w internecie. HAHAHA.

Ktoś wierzy w powyższe wpisy z linkami? Przecież to zwyczajny spam.

Jak zapłacisz za buteleczkę zwykłej wody miliony monet, to będziesz miał taki stan umysłu, że wszędzie za tobą będą oglądać się kobiety i łatwo je będziesz podrywać. Ja czasami tak mam bez feromonów, a przecież nagle ładniejszy, młodszy i mądrzejszy się nie robię.
Gość

Postautor: Maliva » 12 lutego 2020, 10:00

Ponawiam pytanie. Chciałam sobie kupić te feromony. Cz któraś z Was je używała i może coś na ich temat napisać?
Maliva

Postautor: kidt » 12 lutego 2020, 10:44

W każdej lepszej drogerii są dostępne testery. Bierzesz i psikasz . Jeśli się podoba i cena odpowiada, to kupujesz. a jak chcesz aby się podobały laskom to coś z feromani ( jakieś love desire czy coś takiego).
kidt

Postautor: bebook » 12 lutego 2020, 14:40

Chodzi Ci o Love Desire? Mam i ogólnie są ok. Tylko są dwie wersje, miałam obie i jednak polecam tę w czarnej.
bebook

Postautor: Maliva » 13 lutego 2020, 08:53

O tej w czarnej buteleczce nie widziałam. Droooooga, tak więc na razie sobie je raczej odpuszczę. Ale zainteresowana jestem tymi tańszymi w różowej. Nie wiem czy dzialają czy nie ale tyle się o tym mów,ze postanowiłam sobie przetestowac. Tylko jednego się obawiam. Mianowicie jestem bardzo wybredna co do zapachu perfum i mało które mi się podobają ;/ A tych w sklepach nie widziłam żeby powąchac.
Maliva

Postautor: beebok » 13 lutego 2020, 14:35

W sklepach jest jeszcze mini wersja love desire ( taka na 15 ml) tak więc możesz sobie zamowic coś takiego.Ale z tego co widzę to cenowo średnio się opłaca, tak wiec polecałabym jednak kupic sobie te w większym flakoniku. Sama dostałam pierwszą buteleczke w prezencie od koleżanki na urodziny (te tańsze różowe). Potem były jednymi z moich ulubionych zapachów. Delikatne,kwiatowe, ale nie obciachowe. Trochę przypominały mi Mademoiselle od Chanel. I co ciekawe bardzo podobały się płci przeciwnej. Zebrałam za nie wiele komplementów. Potem kupiłam sobie te ciemniejsze.
beebok

Postautor: Maliva » 14 lutego 2020, 14:29

A różnią się pomiędzy sobą dużo? No i Jak się trzymają?
Maliva

Postautor: beebok » 17 lutego 2020, 12:20

Jedne i drugie trzymają się naprawdę ok. Chociaż love desire premium są o wiele mocniejsze bo to zupełnie inna pólka cenowa. Zwykle wystarczy jedno czy dwa psiknięcia aby pachnąć do następnego dnia. Te standardowe trzymaja się kikla godzin. Chociaż sama musiałabyś przetestować. bo na różnych osobach perfumy trzymaja się naprawdę różnie. MOim zdaniem warto chociażby po to aby się upewnić czy feromony działają czynie. Moim zdaniem cos jednak w tym jest.
beebok

Poprzednia

Wróć do Poznam dziewczynę