WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Poszukuję dziwczyny. Poważny związek. 26 lat. Konin.

3 czerwca 2019, 19:19

Jak to bywa na tego typu portalach z wątpliwą renomą szukam Dziewczyny. Czasami trzeba nawet zajrzeć do rożnych miejsc. Nawet takiego jak to. Portale randkowe nie gwarantują sukcesu. A mogą przysporzyć problemów. A bezpiecznych miejsc na zawarcie znajomości jest bardzo mało. Na tym etapie ważna jest dyskrecja oraz anonimowość. Zatem przejdę do sedna tego „ogłoszenia”.

Nie jestem typem imprezowicza. Lubię ciszę i spokój. Nie odwiedzam przybytków tego typu. Nie szukam „miłości” na raz. Bo to nie miłość, nie ma przy tym głębszych emocji. Ponieważ potrzebuję czegoś więcej. Potrzebuję prawdziwego i poważnego związku. Opartego na fundamencie z lojalności, szczerości oraz bezwarunkowej miłości. Chcę poznać kogoś, o kim można myśleć w perspektywie wspólnego życia. Bez względu na dobre i złe chwile. Jestem odpowiedzialny i biorę konsekwencje za własne decyzje. Mam 26 lat. Nie piję i nie palę. Ćwiczę i cenie aktywny wypoczynek. Lubie spacery i przejażdżki rowerowe. Potrafię rozmawiać na każdy temat. Nie krępuje mnie tematy „Tabu”. Jestem cichy i spokojny, rzadko coś wyprowadza mnie z równowagi. Jestem szczupły, wzrost to: 172cm. Zaznaczam, że jestem typem pieszczocha, lubię miłą i intymną atmosferę tylko we dwoje. Trzymanie za rękę, Przytulanie i igraszki. Każdy ma preferencje i upodobania. Również Ja. Poszukuję dziewczyny w wieku 24 -29 lat. O podobnym wzroście. Musi być zgrabna. O budowie szczupłej lub normalnej, kolor włosów nie jest istotny. Jestem mobilny. Wystarczy tylko jedno szczere spotkanie oraz rozmowa. Wtedy zobaczymy czy coś z tego będzie. I umówimy się na "randkę". A jeśli się boisz i nie wiesz kto jest po tej drugiej stronie, to nie Jesteś sama. Też się tego obawiam.

Na tym etapie zalecam dyskrecję i proponuję kontakt na e-maila:

komandoslbl26@wp.pl

Proponuję by pierwsze spotkanie ustalić tą drogą lub w poście pod tematem. Wtedy będziemy mogli ustalić dalsze szczegóły.

Dusza czy serce. Co jest dla Ciebie ważne ? Napisz w wiadomości
Odpowiedz