Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19360) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Młody Lis poszukuje młodej Lisicy

Młody Lis poszukuje młodej Lisicy

Postautor: Lis2255 » 7 czerwca 2019, 17:45

Młody zadbany Lisek poszukuje równie młodej i konkretnej Lisicy do "spacerkowania", buszowania po lesie, pogadania, trzymania za łapki, ewentualnie do przytulania gdy ów łapka się podwinie. Nie jestem wilkiem by samotnie biegać po lesie. Lubię miłe towarzystwo. A spaceruje prawie co dziennie. I samemu trochę smutno. Nic więcej. Pisz na maila.

lis.spacerowicz@wp.pl
Lis2255

Re: Młody Lis poszukuje młodej Lisicy

Postautor: Gość » 7 czerwca 2019, 18:19

A czerwonego kapturka nie potrzebujesz ? :)
Gość

Postautor: Lis2255 » 7 czerwca 2019, 21:12

Nie jestem wilkiem i nie gryzę. Nie ma czego się obawiać w moim towarzystwie. Z chęcią oprowadzę po leśnych ostępach :)
Lis2255

Postautor: Gość » 7 czerwca 2019, 21:44

Nie wątpię ;) :)
Gość

Postautor: Gość » 7 czerwca 2019, 21:45

Spacer o zachodzie słońca ? ;)
Gość

Postautor: Lis2255 » 8 czerwca 2019, 20:07

Spaceruję o każdej porze. O zachodzie słońca też. Dla mnie osobiście to piękna pora, w sam raz do buszowania po sosnowych borach. Jest bardzo romantycznie. A przy sympatycznej i młodej Lisicy trzymanej pod łapkę to nawet jeszcze bardziej :D
Lis2255

Wróć do Poznam dziewczynę