Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18819) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Re: samotność czy wybór

Postautor: Marek1972 » 10 lipca 2019, 14:17

Najgorsze jest to że niby ma się kogoś ale żyje się oddzielnie Nie ważne co się robi zawsze jest źle lub mogło być lepiej A Wy i My w tym tkwimy dla dobra rodziny lub ze względu na ludzi bo co powiedzą Ja wiem z własnego doświadczenia ile razy próbowałam rozmawiać na temat mojego małżeństwa zawsze odpowiedź jest ta sama nic się nie dzieje wyolbrzymiasz itp Myślałem nawet nad jakaś inną kobietą ale czy to jest wyjscie chyba nie
Marek1972

Postautor: Gość » 10 lipca 2019, 20:43

Marek1972 pisze:Najgorsze jest to że niby ma się kogoś ale żyje się oddzielnie Nie ważne co się robi zawsze jest źle lub mogło być lepiej A Wy i My w tym tkwimy dla dobra rodziny lub ze względu na ludzi bo co powiedzą Ja wiem z własnego doświadczenia ile razy próbowałam rozmawiać na temat mojego małżeństwa zawsze odpowiedź jest ta sama nic się nie dzieje wyolbrzymiasz itp Myślałem nawet nad jakaś inną kobietą ale czy to jest wyjscie chyba nie

Skocz do Warty.
Będziesz pokarmem dla rybek.
he he he
Gość

Wróć do Poznam dziewczynę