Dzisiaj jest sobota 5 grudnia 2020, imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17531) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 4oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. MTBS wybuduje budynki wielorodzinne przy Ja ... (3)Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (3)

Szukam starszego faceta

Szukam starszego faceta

Postautor: malincia » 5 listopada 2019, 23:48

Witaj, jestem Monika, mam 25 lat. Jak w tytule ogłoszenia szukam starszego od siebie faceta na miłe spotkania. Jestem długo samotna, bardzo chętnie poznam też żonatego męzczyzne. Lubie przygody i adrenaline. Tylko zdecydowane i poważne odpowiedzi. Znajdź więcej ogłoszeń na stronie www.bzykanie24.pl
malincia

Re: Szukam starszego faceta

Postautor: fmbjilll » 17 listopada 2019, 13:33

[quote="malincia"]Witaj, jestem Monika, mam 25 lat. Jak w tytule ogłoszenia szukam starszego od siebie faceta na miłe spotkania. Jestem długo samotna, bardzo chętnie poznam też żonatego męzczyzne. Lubie przygody i adrenaline. Tylko zdecydowane i poważne odpowiedzi. Znajdź więcej ogłoszeń na stronie [b]www.bzykanie24.pl[/b][/quote]

Jesteś k u r w ą
fmbjilll

Postautor: Gość » 17 listopada 2019, 13:48

Jestem wyzwolona...a to wielka różnica
Gość

Postautor: Mezus » 19 listopada 2019, 19:31

Skad jestes Monika? Ja 34lata
Mezus

Postautor: Gość » 19 listopada 2019, 22:38