Dzisiaj jest sobota 5 grudnia 2020, imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17569) SPORT FORUM FIRMY (5551) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 4oC
Pojutrzepogoda
3 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. MTBS wybuduje budynki wielorodzinne przy Ja ... (3)Stare Miasto. Pojawiły się iluminacje świąteczno - ... (3)

SZUKAM KOBIETY NA DOBRY OSTRY SEX...

SZUKAM KOBIETY NA DOBRY OSTRY SEX...

Postautor: LUCKY LUZER » 2 stycznia 2020, 21:50

KONKRETNY ZADBANY MĘŻCZYZNA SPOTKA SIĘ DZIŚ WIECZÓR Z KONKRETNĄ ZADBANĄ KOBIETĄ BUDOWY SZCZUPŁEJ LUB NORMALNEJ ( NIE PULCHNEJ NIE PRZY KOŚCI ) NA MIŁĄ DOBRĄ OSTRĄ SEX ZABAWĘ.
NUDZISZ SIĘ , MASZ OCHOTĘ NA BLISKOŚĆ Z FAJNYM SEKSOWNYM MĘŻCZYZNĄ ?? TO WIESZ CO ZROBIĆ ... CZEKAM NA WIADOMOŚĆ EMAIL : diamentowyrobak@wp.pl
P.S MILE WIDZIANA PANI Z WŁASNYM LOKUM :)))
MOJE OGŁOSZENIE 100% AUTENTYCZNE I NA POWAŻNIE ... DYSKRECJA RÓWNIEŻ GWARANTOWANA.

P.s. MÓJ EMAIL : diamentowyrobak@wp.pl
LUCKY LUZER

Re: SZUKAM KOBIETY NA DOBRY OSTRY SEX...

Postautor: Gość » 2 stycznia 2020, 22:52

A ty więcej wymagań nie masz: figura, mieszkanie, miła, ładna, zgrabna, inteligentna, dobrze zarabiająca, z samochodem, z sexapilem, umiejąca zadowolić partnera w łóżku itp. itd. A Ty co sobą reprentujesz, jakim jesteś człowiekiem? Co potrafisz zaoferować kobiecie ?
Gość

Postautor: Diamentowy » 2 stycznia 2020, 22:54

Odezwij się na mojego emaila , to się wszystkiego dowiesz ...jakim JESTEM CZŁOWIEKIEM... postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania
Śmiało ! ; )
Diamentowy

Postautor: Gość » 2 stycznia 2020, 23:04

Jesteś człowiekiem który traktuje kobiety jak zabawki, tylko tam gdzieś są prawdziwe uczucia, słowa i łzy...
Gość

Postautor: Gość » 2 stycznia 2020, 23:24

Ja też szukam,ale nie chcę zabawki...porozmawiać przytulić...
Gość

Postautor: J figi » 2 stycznia 2020, 23:25

Chłopie to nie koncert życzeń. Widocznie jesteś frajerem. A co ulchne babki to nie są fajne!!!! Są **** Pustaku
J figi

Postautor: Gość » 2 stycznia 2020, 23:31

A kto mówi,że czegoś im brakuje.pewnie że są spoko
Gość

Postautor: Diamentowy » 2 stycznia 2020, 23:46

Hahahahahahaha jaka DYSKUSJA nagle się zrobiła !!!
POSPINOWANI JANUSZE POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE !!!
Diamentowy

Postautor: Sebek85 » 24 stycznia 2020, 22:52

witam, wrzucam Wam porównywarkę różnych portali randkowych, na pewno każdy kogoś dla siebie znajdzie odpowiedniego :)
pozdrawiam
https://topportale.pl/XvzcRO
Sebek85

Wróć do Poznam dziewczynę