WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Re: Fotografia ślubna

30 marca 2013, 22:16

super

12 sierpnia 2014, 18:21

Można stworzyć całkiem elegancką oraz dekoracyjna ekspozycję swoich zdjęć ślubnych. Naprawdę warto zapoznać się z tym tematem, bo efekty są rewelacyjne!
Ostatnio zmieniony 5 września 2014, 10:28 przez Katarzynag8, łącznie zmieniany 1 raz

21 listopada 2014, 16:41

Wierz lub nie ,jest sporo lepszych.

27 grudnia 2014, 19:52

No faktycznie, dość tandetny ten efekt. Z dobrym fotografem ślubnym nie jest wcale tak łatwo. Zbyt wielu fotografów nie ma wyczucia smaku, a w efekcie powstają bardzo tanie zdjęcia, które wstyd komukolwiek pokazać.

5 stycznia 2015, 11:40

Tak ten efekty trochę psuje ten cały kształt. Moim zdaniem zdjęcie jest dosyć ciekawe ale ta reklama tej firmy trochę szpeci. Lepiej byłoby jakby wcale się ona tutaj nie pojawiła, wtedy zdjęcie byłoby moim zdaniem lepsze i jakieś naturalne. Wszystko pięknie ładnie oprócz HIM hehe

18 stycznia 2015, 00:33

Ja korzystałam z usług foto artdumariage byłam bardzo zadowolona. Fotograf na ślubie nic nie ustawiał po prostu fotografował to co się działo, w ogóle go nie było widać - efekt super. Fotograf z powołania zresztą pracujący na co dzień jako fotoreporter w gazecie.

3 lipca 2015, 10:00

Pamiętaj, żeby podpisać wcześniej umowę z fotografem, a także by był w niej zawarty deadline przekazania materiałów. To bardzo ważne, ponieważ zazwyczaj długo czeka się na gotowe zdjęcia.

6 lipca 2015, 13:01

Zgadzam się z poprzednikiem. Koniecznie trzeba określić deadline, bo z doświadczenia znajomych wiem, że fotografowie potrafią zwlekać wiele miesięcy, a już nie mówiąc jakości niektórych usług :/

7 sierpnia 2015, 15:18

Ja własnej skórze wiem, że umowa to podstawa. Ja miałem problem z ilością zdjęć, długi czas oczekiwania i nie do końca byłem zadowolony z efektów.

10 lutego 2016, 15:36

To bardzo ważne, by swoje zdjecia ślubne powierzyć profesjonalistom. Wtedy ma się pewność, że będą porządnie wykonane, porządnie obrobione i oddane w terminie. Siostra się niestety przejechała na oszczędzaniu - dogadała się ze znajomym i dostała zdjęcia prosto z aparatu zgrane na płytę, masakra.

24 maja 2016, 13:49

Lepiej miec profesjonalnego fotografa, zdjecia sa na lata...

16 czerwca 2016, 12:21

pawelstolik pisze:Ja własnej skórze wiem, że umowa to podstawa. Ja miałem problem z ilością zdjęć, długi czas oczekiwania i nie do końca byłem zadowolony z efektów.

Tak! Umowa to warunek konieczny tez ze względu na to że fotograf może i jest właścicielem zdjęć lecz bez zgody pary młodej nie może ich publikować i właśnie to tez musi być zawarte jasno w umowie.

5 lipca 2016, 00:45

Uwaga !
Bardzo ciekawy temat na regionalne - Konin !
O CO CHODZI ????
Tematem interesuje się wielu dziennikarzy

15 lipca 2016, 11:59

Przestrzegam przed firmą FOTO KADR Licheń Kramsk. Tandeta i brak szacunku dla klienta. Podane nr tel nie istnieje.

12 września 2016, 09:43

Zgadzam się, że fotograf to poważna sprawa, i tak jak za każdą usługę powinna być umowa. Zwłaszcza przy fotografii ślubnej
Odpowiedz