Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19062) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (0)

pęknięte akwarium

pęknięte akwarium

Postautor: mamma » 30 sierpnia 2016, 15:30

Cześć, mam pęknięte akwarium w rogu. W rogu ukruszone i małe pęknięcie w kształcie łuku, ma jakies 3 cm. Co zrobić?
mamma

Re: pęknięte akwarium

Postautor: Amnest » 10 marca 2017, 10:08

wymienić na nowe, bo nim się obejrzysz, nawet jeśli też nie przecieka może w najmniej oczekiwanej chwili zacząć. Chyba że masz ochotę na zabawę z klejeniem silikonem, ale nie polecam bo nie ma gwarancji czy zadziała. U mnie podłoga w wodzie była. Jeśli będziesz kleił, pamiętaj, ze trzeba odczekać co najmniej 48h od wyschnięcia nim uzupełnisz akwarium wodą!! Inaczej może zaszkodzić rybkom.
Amnest
Nowy

Re: pęknięte akwarium

Postautor: martawawa » 15 kwietnia 2017, 15:25

Niestety ale w przypadku pęknięcia radzę kupić jednak nowe akwarium. Moim zdaniem szkoda zachodu a akwarium tak zawsze już będzie słabsze w tym miejscu. Tutaj znajdziesz dobre i niedrogie akwaria: https://www.keko.pl/pol_m_Akwarystyka_Akwaria-szafki-i-zestawy_Akwaria-162.html. Mój kuzyn miał kiedyś wielkie akwarium, w którym zrobiło się niewielkie pęknięcie. Któregoś dnia wrócił z pracy i znalazł całą mokrą podłogi rybki porozrzucane po całej podłodze... Kilka miesięcy później jeszcze znajdował resztki za regałem...
martawawa
Nowy

Wróć do Akwarystyka