Dzisiaj jest środa 13 listopada 2019, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19067) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (1)

Czy są tutaj mądrzy chłopcy?

Czy są tutaj mądrzy chłopcy?

Postautor: lalusia_pa » 4 maja 2006, 16:26

Widzę, że w niektórych tematach wypowiadają się same cymbały. :-(

A jest tutaj jakiś mądry chłopiec, który nie wstydzi się, jest śmiały otwarty, oddany dla swojej wybranej?
lalusia_pa

Postautor: Lazute » 29 maja 2006, 00:09

Wiesz fajne pytanie bo kim jest madry a kim jest cymbal i czemu myslisz ze inni to cymbaly czujesz sie lepsza to sie idz lecz
Lazute

odp

Postautor: Łukasz21 » 30 maja 2006, 12:51

nie wiem o co dokładnie ci chodzi choć domyślam się. ale zapewniam sie ze sa normalni ludzie bo sam sie za takiego człowieka uwazam. moze nie jestem super śmiały tak jak byś chciała ale moge cie zapewnić ze napewno mam poukładane w głowie.
Łukasz21

Postautor: on22lata » 30 maja 2006, 23:52

wiesz Łukasz lalunia szuka brutala, ona lubi być poniżana... hehe no pewnie że oddany haha nie miałaś już czego wymyślić?? z tego co piszesz to mi na PENERE wyglądasz więc jakie oddania? ewentualnie wtykania oczywiście jeśli ładna jesteś...?
on22lata

Postautor: Gość » 4 stycznia 2007, 23:20

jesli nadal poszukujesz takiego faceta to lepiej nie moglas wtrafic :-) 2298337 lubkamil8506@op.pl Pozdrawiam
Gość

Postautor: Krystian_17 » 6 lutego 2007, 15:24

ja jestem taki bez zachamowan szczery na maxa zawsze wesoly i potrafie sie oddac uczuciom na maxa jak cos to moje gg:9110248
Krystian_17

Re: Czy są tutaj mądrzy chłopcy?

Postautor: Gość » 6 stycznia 2019, 18:58

Kur wy dawajcie namiary na siebie
Gość

Wróć do Poznam chłopaka