Dzisiaj jest sobota 29 lutego 2020, imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20806) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 5oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koniec sezonu II ligi w Koninie. KKF wciąż w walce ... (0)Zmarła Łucja Pawlicka-Nowak. Przez wiele lat szefo ... (0)

szukam pomocy finansowej

szukam pomocy finansowej

Postautor: judyta56546 » 27 lutego 2015, 19:28

nie szukam sponsora w znaczeniu sex za kase. mam nadzieje ze instnieją dobrzy ludzie ktorzy potrafią pomoc w ciężkiej sytuacji. mam 23 lata własnie straciłam prace ... potrzebuje ubran kosmetykow czegoś do jedzenia..
judyta56546

Re: szukam pomocy finansowej

Postautor: Gość » 27 lutego 2015, 21:14

daj maila. Jeśli nie chcesz tu na forum, to na maila tomtom103@onet.pl
Gość

Postautor: Gość » 1 marca 2015, 23:11

Pisz śmiało napewno się dojdziemy do porozumienia. forza@onet.eu
Gość

Postautor: Patryk0912 » 3 marca 2015, 15:44

senNajawie@vip.onet.pl odezwij się ;)
Patryk0912

Postautor: Gość » 1 sierpnia 2017, 00:17

Pilnie szukam pomocy finansowej, jeżeli ktoś może pomóc to bardzo proszę o kontakt na arkadia55@interia.pl
Gość

Postautor: ppomoc » 1 sierpnia 2017, 22:28

https://zbiornik.com/go/9YHQ!/ są sponsorzy na tej stronce
ppomoc

Postautor: Rafalllllllll » 25 sierpnia 2017, 21:15

Odezwij sie rafalllll12345@o2.pl
Rafalllllllll

Postautor: Dawid124212 » 28 sierpnia 2017, 10:05

Hej zawsze mogl bym ci pomoc odeZwi sie na e maila daw199521@onet.pl pozdrawiam
Dawid124212

Postautor: ninaagnieszka06 » 31 sierpnia 2017, 11:13

co sie dzieje na tym forum?!
ninaagnieszka06
Nowy

Postautor: monika2501 » 12 marca 2018, 23:28

Nie szukam sponsora w znaczeniu sex za kase. mam nadzieje ze instnieją dobrzy ludzie ktorzy potrafią pomoc w ciężkiej sytuacji. mam 19lat własnie straciłam wszystko poniewaz rodzice kazali mi sie wynieś z domu bo akceptuja tylko siebie i musze wszystko zaczac od poczatku potrzebuje jakiego kolwiek wsparcia jezeli znajdzie sie kto by chcial mi pomoc to moj adres meila monika.kaczmarek25011999@interia.pl
monika2501

Postautor: gość » 27 marca 2018, 14:52

Dobrze trafiłaś, ponieważ mam dla ciebie mnóstwo pracy: mycie okien, sprzątanie w domu itp.wkrótce zacznie się koszenie trawników, a mój kuzyn posiada duże gospodarstwo i ogromną hodowlę krów i byków. Bez podtekstów o sexie.
gość

Postautor: pamelarosaflores » 1 listopada 2018, 11:13

Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc!

Czy masz kłopoty z obecną sytuacją lub masz kłopoty?
W ten sposób damy ci możliwość wprowadzania nowych rozwiązań.
Jako bogata kobieta czuję się zobowiązana pomagać ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasługuje na drugą szansę, a gdy rząd upadnie, będą musieli pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojdziemy do ustalenia dojrzałości za obopólną zgodą.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej, aby komentować ten wpis. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi opcjami. skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem

pamelarosaflores11@gmail.com
pamelarosaflores

Postautor: Pedroo » 8 listopada 2018, 10:11

Hej odezwij sie na email :) cos pomyslimy piotr.krups1903@interia.pl
Pedroo

Postautor: Romanna Isabella » 28 stycznia 2019, 04:31

Jak otrzymałem pożądaną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241).
Witam wszystkich, Nazywam się Romanna Isabella, pochodzę z Montany w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, że otrzymałem pożyczkę od Martina Luciano World Wide Loans Financial Services z adresem e-mail: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApp Phone: +1 (706 ) 609-5241). po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services , który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni i uczciwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą pożyczką, która naprawdę pomogła mi z pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiesz, czy potrzebujesz pilnie potrzebnej pożyczki lub chcesz uzyskać finansowanie dla swoich projektów, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na swoim firmowym adresie e-mail (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) lub WhatsApp Phone: +1(706)609-5241).
Romanna Isabella

Postautor: GOŚĆ » 28 stycznia 2019, 09:55

gość pisze:Dobrze trafiłaś, ponieważ mam dla ciebie mnóstwo pracy: mycie okien, sprzątanie w domu itp.wkrótce zacznie się koszenie trawników, a mój kuzyn posiada duże gospodarstwo i ogromną hodowlę krów i byków. Bez podtekstów o sexie.
GOŚĆ

Następna

Wróć do Poznam chłopaka