Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19022) SPORT FORUM FIRMY (5413) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (1)

Facet dla Faceta

Facet dla Faceta

Postautor: dgkpeg » 12 stycznia 2018, 16:55

Facet 28l szczuply pozna dominującego faceta na swój pierwszy seks m-m. Czekam na wiadomości.
dgkpeg

Re: Facet dla Faceta

Postautor: Gość » 12 stycznia 2018, 21:34

Ja Pie rdo lę ale pedalski portal, szkoda nawet czasu żeby tu zaglądać bo tu nie ma normalnych ludzi!!!
Ten Konin to miasto samych peda łów!!!
Żygać się chce jak sie to czyta.
Gość

Postautor: Po. » 12 stycznia 2018, 23:39

Kiedy i gdzie. Zostaw kontakt.
Po.

Postautor: Rafał » 27 czerwca 2018, 13:44

Po. pisze:Kiedy i gdzie. Zostaw kontakt.

Daj namiary
Rafał

Postautor: Detmold » 27 czerwca 2018, 16:22

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Według mnie to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Detmold
Nowy

Postautor: Gość » 23 lipca 2018, 13:58

Gość pisze:Ja Pie rdo lę ale pedalski portal, szkoda nawet czasu żeby tu zaglądać bo tu nie ma normalnych ludzi!!!
Ten Konin to miasto samych peda łów!!!
Żygać się chce jak sie to czyta.

Zobaczyłeś kilka postów od niewyżytych pedziów i już w paranoję wpadasz, że w Koninie ich tysiące. A po co w ogóle włazisz na dział Poznam chłopaka?
Gość

Postautor: Rafał » 25 grudnia 2018, 09:33

SZUKAM DYSKRETA AKTYWA JA PAS 37L ZONATY DLATEGO SZUKAM DYSKRETA JEST KTOS CHCETNY? Lubie dam bielizne
Rafał

Postautor: Gość » 25 grudnia 2018, 14:45

Rafał pisze:SZUKAM DYSKRETA AKTYWA JA PAS 37L ZONATY DLATEGO SZUKAM DYSKRETA JEST KTOS CHCETNY? Lubie dam bielizne

A pozwalasz nasrać sobie na twarz? I fajnie by było jakby twoja żona patrzyła, co ty na to?
Gość

Wróć do Poznam chłopaka