Dzisiaj jest niedziela 8 grudnia 2019, imieniny: Marii, Wirginii, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20408) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 8oC
Jutropogoda
7 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konińska radna Emilia Wasielewska w Brukseli na se ... (0)V Konińska Liga A1. Emocjonujące walki zawodników ... (0)

POZNAM ŻONATEGO MĘŻCZYZNĘ DO

POZNAM ŻONATEGO MĘŻCZYZNĘ DO

Postautor: Zuzka_123 » 19 marca 2018, 20:57

Cześć. Z wielką chęcią poznam mężczyznę znudzonego swoim małżeństwem, chcącego porozmawiać i być może nie tylko. Ja rownież mam męża i chciałabym móc z kimś wymienić się doświadczeniami. Jeśli jesteś zainteresowany zostaw proszę kontakt mailowy, odezwę się. Pozdrawiam
Zuzka_123

Re: POZNAM ŻONATEGO MĘŻCZYZNĘ DO

Postautor: Gość » 20 marca 2018, 04:39

Hej ja z checia tez bym kogos poznam odezwij sie krzysztof.bartosik1@wp.pl
Gość

Postautor: Piotr.Krups » 20 marca 2018, 08:22

Hej jestem piotrek 25 lat zonaty. Chetnie cie poznam do dluzszej i blizszej znajomosci. piotr.krups 1959@interia.pl czekam :*
Piotr.Krups
Nowy

Postautor: Gość » 20 marca 2018, 17:15

kacpernowak78 @gmail.com gg 49254004 34 l konin
Gość

Postautor: Klodawiak... » 21 marca 2018, 11:45

Witam serdecznie bardzo chętnie podpiszę na różne tematy.
gumisqqq@onet.pl
Pozdrawiam.
Klodawiak...

Postautor: End79 » 22 marca 2018, 09:45

Zuzka_123 pisze:Cześć. Z wielką chęcią poznam mężczyznę znudzonego swoim małżeństwem, chcącego porozmawiać i być może nie tylko. Ja rownież mam męża i chciałabym móc z kimś wymienić się doświadczeniami. Jeśli jesteś zainteresowany zostaw proszę kontakt mailowy, odezwę się. Pozdrawiam

pieszczoch-80@wp.pl
End79

Postautor: x123z » 23 marca 2018, 08:30

83indiana@gmail.com
x123z

Postautor: MALUSIQQQQ » 24 marca 2018, 23:59

kilop121@wp.pl
MALUSIQQQQ

Re: POZNAM ŻONATEGO

Postautor: Meteusz... » 28 marca 2018, 15:02

[quote="Zuzka_123"]Cześć. Z wielką chęcią poznam mężczyznę znudzonego swoim małżeństwem, chcącego porozmawiać i być może nie tylko. Ja rownież mam męża i chciałabym móc z kimś wymienić się doświadczeniami. Jeśli jesteś zainteresowany zostaw proszę kontakt mailowy, odezwę się. Pozdrawiam[/quote]

Witaj,chętnie cię poznam jeśli jeszcze szukasz... tosi13102013@wp.pl
Meteusz...

Postautor: Gość » 28 marca 2018, 18:21

Cześć mam na imię Mariusz też chciałambym poznać bratnią duszę , kogoś z kim moglgby szczerze porozmawiać, wypić wspólnie kawę. Nie zależy mi tylko na secie choć go lubię. Jeżeli Cię zainteresowałem odpisz mariuszwozniak34@wp.pl
Gość

Postautor: On__34 » 28 marca 2018, 21:15

Witaj napisz do mnie, jestem żonaty 13 lat, nudne to już mój mail on__28@o2.pl
On__34

Postautor: Kowalski :) » 29 marca 2018, 06:26

Cześć Zuzka.
To nie miejsce na prezentowanie siebie, więc oczekuję wiadomości na janko@intmail.pl
Pozdrawiam.
Kowalski :)

Postautor: Gość » 29 marca 2018, 08:35

Zuziu jeśli przychodzisz do domu i szara rzeczywistość dnia codziennego Cię przygnębia? Twoja niby bliska osoba Cię nie rozumie. To, co kiedyś było między wami wypaliło się. Nie potraficie ze sobą rozmawiać a wasze intymne relacje są obowiązkiem, nie czujesz tej rozkoszy i podniecenia jak kiedyś? Brak uczucia tych motylków w brzuchu, iskry w oku i gęsiej skórki na ciele? Pragniesz czułości i pieszczot? Chcesz czasami to zmienić, bo masz tego dość, chcesz ponownie dodać kolorytu? To jesteś taką samą osobą jak ja. Szukam kobietę, która pragnie tego samego, co ja. Jestem dojrzałym ustatkowanym żonatym facetem. Szukam bratnią duszę kogoś, kto mnie rozumie. Jeśli chcesz odezwij się. Razem w dyskretny sposób możemy to zmienić.
Mój namiar antkiewiczkarol@wp.pl
Pozdrawiam
Gość

Postautor: Pedro26 » 29 marca 2018, 09:08

Hej jesli chcesz mozemy sie wymienic doswiadczeniami :) 26 lat zonaty z konina, w zwiazku monotonia takze jak bys miala ochote. Piotr.krups1959@wp.pl
Pedro26

Postautor: Lzu » 29 marca 2018, 13:11

Plan.y nawet by w zakarzoną ci..e weszli takie tu napały są a później płacz bo się małżeństwo rozpada albo się zaraził śmiech normalnie
Lzu

Następna

Wróć do Poznam chłopaka