Dzisiaj jest środa 13 listopada 2019, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19070) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (1)

Hejooo

Hejooo

Postautor: Martynaaaaaaaa » 17 stycznia 2019, 11:03

Hej... Jestem Martyna mam 29 lat zostałam zdradzona przez chłopaka... Na co dzień pracuje jako kierownik sklepu, moje hobby to sport, lubie spacerować i ogladac romantyczna filmy, chętnoe się poznam, mieszkam w Koninie, tutaj obecnie jestem i mam parę zdjęć sekswmiescie.pl Martyna Markowicz. Wiem, że nazwa portalu brzmi jak dla jakiś porstytutek ale ja jestem na rejestracji dla singli wiec tam mnie znajdziecie.
Martynaaaaaaaa

Re: Hejooo

Postautor: młody » 17 stycznia 2019, 14:48

Podaj adres mailowy.
młody

Postautor: zygamoze124@o2.pl » 8 lutego 2019, 19:49

Jestem tobą ochoczo zainteresowany
zygamoze124@o2.pl

Postautor: Marek2333 » 9 lutego 2019, 14:40

Witaj.
Napisz sma 518 695 444 zapraszam marek
Marek2333

Postautor: Gość » 10 lutego 2019, 20:00

Martynaaaaaaaa pisze:Hej... Jestem Martyna mam 29 lat zostałam zdradzona przez chłopaka... Na co dzień pracuje jako kierownik sklepu, moje hobby to sport, lubie spacerować i ogladac romantyczna filmy, chętnoe się poznam, mieszkam w Koninie, tutaj obecnie jestem i mam parę zdjęć sekswmiescie.pl Martyna Markowicz. Wiem, że nazwa portalu brzmi jak dla jakiś porstytutek ale ja jestem na rejestracji dla singli wiec tam mnie znajdziecie.

słaba prowokacja. Ile masz płacone za promocję stronki?
Gość

Postautor: marcin33x » 15 marca 2019, 21:57

1,2,3.. Trzech ***** się znalazło co zamiast myśleć głową myślą główką... Ten powiat i okolica to totalne dno..
marcin33x

Postautor: PAJC » 17 marca 2019, 12:29

Hej.
Jestem zainteresowany.
Napisz na mojego maila a podam ci swój nr telefonu.
mad-1975@o2.pl
PAJC

Postautor: Gość » 18 marca 2019, 08:15

Ale wy jesteście naiwni ktoś promuje stronkę, a wy się jaracie to świadczy o waszej inteligencji.
Gość

Wróć do Poznam chłopaka