Dzisiaj jest piątek 22 listopada 2019, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19884) SPORT FORUM FIRMY (5418) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk zakończył granie w lidze, ale rozpoczyna w P ... (0)Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (5)

Piotr k

Piotr k

Postautor: Ksbsj » 22 lipca 2019, 19:47

Piotr Krups czy jakoś tak nie ponizaj się już tu. Przynosisz wstyd faceta. Żadna kobieta nie pójdzie na kontakt z tobą jeśli piszesz pod każdym postem od długiego czasu. Żal mi ciebie że nadal szukasz a jednocześnie musi być coś nie tak z tobą że nadal nie znalazłeś. Nie rób nam już wstydu facet.
Ksbsj

Re: Piotr k

Postautor: Ilalinter » 30 lipca 2019, 00:19

Dokładnie ten koleś to porażka!!!! Wszędzie go pełno on szuka sponsorki a nie jakieś dyskretnej pani pisałam z nim i był bezpośredni trzeba być kretynem żeby od kobiety brać kase
Ilalinter

Postautor: Dyskretny111 » 30 lipca 2019, 06:02

Witajcie za to ja szukam dyskretnej Pani;) Jacek_jacek1974@onet.pl
Dyskretny111

Postautor: Khjsj » 30 lipca 2019, 10:29

Co za... Hejtuje się postępowanie jednego faceta a następny już się ogłasza... Żal mi was...
Khjsj

Postautor: Jacek Wielgorz » 30 lipca 2019, 10:40

Witam, również zauważyłem dużą aktywność tego pana prawię pod każdym postem. Moim zdaniem to już akt desperacji, ale nie poddaje się widać bo faktycznie ktoś miał rację że już długo szuka. Pozdrawiam forumowiczów
Jacek Wielgorz

Postautor: Gość » 2 sierpnia 2019, 07:34

Ilalinter pisze:Dokładnie ten koleś to porażka!!!! Wszędzie go pełno on szuka sponsorki a nie jakieś dyskretnej pani pisałam z nim i był bezpośredni trzeba być kretynem żeby od kobiety brać kase

Gdybyś była nadal zainteresowana dyskretną znajomością to napisz: dyskretny84@op.pl
Gość

Wróć do Poznam chłopaka