Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17317) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

Szukam pana na jedną noc

Szukam pana na jedną noc

Postautor: Agatkaax223 » 28 listopada 2019, 16:00

Witam poznam zdecydowanego pana który zechce ze mną sie zabawić na jedną noc jestem zadbaną kobietą warunek musisz miec powyżej 20 lat! Zapraszam do kontaktu tutaj lub na email tylko zdecydowani panowie. Czekam

Hej chcesz szybko kogos poznac na jedna noc? wbijaj na NajlepszeRuchanie.pl tez mam tam konto moj nick agatkax922
Agatkaax223

K u r w a

Postautor: gość » 28 listopada 2019, 20:12

[quote="Agatkaax223"]Witam poznam zdecydowanego pana który zechce ze mną sie zabawić na jedną noc jestem zadbaną kobietą warunek musisz miec powyżej 20 lat! Zapraszam do kontaktu tutaj lub na email tylko zdecydowani panowie. Czekam

Hej chcesz szybko kogos poznac na jedna noc? wbijaj na [u]NajlepszeRuchanie.pl[/u] tez mam tam konto moj nick agatkax922[/quote]

Jesteś ku.rwa i naciągaczka
gość

Re: Szukam pana na jedną noc

Postautor: Sebek85 » 24 stycznia 2020, 23:59

witam, wrzucam Wam porównywarkę różnych portali randkowych, na pewno każdy kogoś dla siebie znajdzie odpowiedniego :)
pozdrawiam
https://topportale.pl/XvzcRO
Sebek85

Re: Szukam pana na jedną noc

Postautor: Egon0707 » 2 czerwca 2020, 10:31

883107618 odezwij sie sms
Egon0707

Wróć do Poznam chłopaka