Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17321) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

Szukam prawdziwego faceta .

Szukam prawdziwego faceta .

Postautor: Kinia97 » 26 stycznia 2020, 19:22

witam wszystkich serdecznie, mam na imię Kinga i mam 23 lata , mieszkam w Koninie, dosyć długo się wahałam przed napisaniem tego postu, otóż lubię fantazjować sporo, błądzić myślami gdzieś ,gdzie nie powinnam .. :)
(174 cm wzrostu, czarne włosy,zielone oczy)
nie mam partnera na stałe, ani dzieci, chciałabym poznać starszego faceta od siebie z jakimiś pasjami swoimi i najważniejsze, poczuciem humoru :) najlepiej z Konina lub okolic, reszta kwestii do dogadania, proszę o na prawdę przemyślane propozycje ....
jako szanująca się młoda kobietka umawiam się i koresponduje tylko przez portal randkowy

https://fireads.date/link/14/32505654

rejestracja jest szybka i darmowa a portal daje mi poczucie bezpieczeństwa ,musicie mnie jakoś zrozumieć....
mój nick to CzarneSloneczko69
czekam na fajnych facetów , buźka ;*
Kinia97

Reklama burdelu.

Postautor: Gość » 26 stycznia 2020, 21:36

Jesteś prostytutką i szukasz klientów. Jesteś naciągaczką.
Gość

Re: Reklama burdelu.

Postautor: Kinia97 » 27 stycznia 2020, 00:19

Gość pisze:Jesteś prostytutką i szukasz klientów. Jesteś naciągaczką.

Prostytutka? ja?
a ty zapewne nieudacznikiem dla ktorego,wyjsc gdzies z kobietą i kupic od czasu do czasu cos na mieście razy dwa to niedopuszczalna sprawa? dzięki,nie odzywaj się .
Kinia97

Re: Reklama burdelu.

Postautor: Gość » 27 stycznia 2020, 21:25

Kinia97 pisze:
Gość pisze:Jesteś prostytutką i szukasz klientów. Jesteś naciągaczką.

Prostytutka? ja?
a ty zapewne nieudacznikiem dla ktorego,wyjsc gdzies z kobietą i kupic od czasu do czasu cos na mieście razy dwa to niedopuszczalna sprawa? dzięki,nie odzywaj się .

A dlaczego to on ma kupowac cos na miescie razy dwa? Ty nie mozesz kupic? Albo kazdy placi za siebie?
Gość

Re: Szukam prawdziwego faceta .

Postautor: Gość » 27 stycznia 2020, 23:35

Zachciało się równouprawnienia,więc każdy za siebie
Gość

Postautor: Asdmnvcftyuio » 28 stycznia 2020, 12:04

Kinia97 pisze:witam wszystkich serdecznie, mam na imię Kinga i mam 23 lata , mieszkam w Koninie, dosyć długo się wahałam przed napisaniem tego postu, otóż lubię fantazjować sporo, błądzić myślami gdzieś ,gdzie nie powinnam .. :)
(174 cm wzrostu, czarne włosy,zielone oczy)
nie mam partnera na stałe, ani dzieci, chciałabym poznać starszego faceta od siebie z jakimiś pasjami swoimi i najważniejsze, poczuciem humoru :) najlepiej z Konina lub okolic, reszta kwestii do dogadania, proszę o na prawdę przemyślane propozycje ....
jako szanująca się młoda kobietka umawiam się i koresponduje tylko przez portal randkowy

https://fireads.date/link/14/32505654

rejestracja jest szybka i darmowa a portal daje mi poczucie bezpieczeństwa ,musicie mnie jakoś zrozumieć....
mój nick to CzarneSloneczko69
czekam na fajnych facetów , buźka ;*

Poje. bało Cię z tym portalem zwykle oszustwo!
Asdmnvcftyuio

Postautor: Kinia97 » 30 stycznia 2020, 15:15

Portal jak portal ... Jak każdy inny , nadal czekam, nie ma jak na razie zbyt wielkiego wyboru...
Kinia97

Postautor: Kinia97 » 31 stycznia 2020, 00:05

Nie chcę nikogo obrażać...ale z was nieudacznicy, odezwało się kilku facetów ,którzy bez błędu slowa nie potrafią napisać co jest z wami....
Kinia97

Postautor: Gość » 31 stycznia 2020, 01:03

Reprezentujący coś sobą nie mają do kogo się odzywać
Zagadka rozwiązana;)
Gość

Postautor: Kinia97 » 1 lutego 2020, 17:44

Mhm, a ty co sobą takiego reprezentujesz?
Kinia97

Postautor: Gość » 1 lutego 2020, 19:24

Szyk klasa styl...
Gość

Postautor: Gość » 25 lutego 2020, 18:19

Dobra,dobra i przeglądasz ogłoszenia na forum ,poznam chłopaka z Jankiem Brzechwa mógłbyś rywalizować
Gość

Postautor: Kinia) » 12 kwietnia 2020, 23:31

Up
Kinia)

Postautor: Gość » 31 maja 2020, 00:12

Jakie masz profity z tego portalu? Czemu nie chcesz się poznać przez ten portal tutaj? Dwa konkretne, proste pytania.
Gość

Wróć do Poznam chłopaka