Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17707) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (0)Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościł ... (2)

Ola 25 poznam Pana

Ola 25 poznam Pana

Postautor: xalexpie » 21 lutego 2020, 20:19

Cześć, mam na imię Ola i mam 25 lat. Lubię ciekawe przygody, dlatego zdecydowałam się umieścić to ogłoszenie. Poszukuję mężczyzny w wieku powyżej 21 lat z którym będę mogła spędzić miło i pożytecznie czas :) z mojej strony gwarantowane niezapominane wrażenia, szczególnie te w sypialni :) Twój wygląd i status społeczny nie ma większego znaczenia. Zainteresuj mnie swoją osobą, a nie pożałujesz :) Proszę o kontakt przez formularz kontaktowy tego portalu ogłoszeniowego, lub poprzez mój profil na portalu POFLIRTUJEMY - http://www.poflirtujemy.com/xalexpie - Odpowiem na każdą wiadomość :*
xalexpie

Re: Ola 25 poznam Pana

Postautor: Gość » 24 lutego 2020, 01:56

Witam cię Olu mam na imię ***** mam 34 latka. Interesują mnie kobiety właśnie taka jak ty która lubi przygody.I jedną albo kilka takich niezapomnianych przygód chciałbym właśnie spędzić z Tobą. I prosiłbym cie że byś się odezwała na meila
Gość

Postautor: adrianwieczorek52@g » 24 lutego 2020, 02:15

[quote="Gość"]Witam cię Olu mam na imię ***** mam 34 latka. Interesują mnie kobiety właśnie taka jak ty która lubi przygody.I jedną albo kilka takich niezapomnianych przygód chciałbym właśnie spędzić z Tobą. I prosiłbym cie że byś się odezwała na meila[albo na nr 730155620
adrianwieczorek52@g

Postautor: adrianwieczorek52@g » 24 lutego 2020, 02:45

[quote="Gość"]Witam cię Olu mam na imię ***** mam 34 latka. Interesują mnie kobiety właśnie taka jak ty która lubi przygody.I jedną albo kilka takich niezapomnianych przygód chciałbym właśnie spędzić z Tobą. I prosiłbym cie że byś się odezwała na meile adrianwieczorek52@gmail.com
adrianwieczorek52@g

D z i w k a

Postautor: Gość » 24 lutego 2020, 09:28

[quote="xalexpie"]Cześć, mam na imię Ola i mam 25 lat. Lubię ciekawe przygody, dlatego zdecydowałam się umieścić to ogłoszenie. Poszukuję mężczyzny w wieku powyżej 21 lat z którym będę mogła spędzić miło i pożytecznie czas :) z mojej strony gwarantowane niezapominane wrażenia, szczególnie te w sypialni :) Twój wygląd i status społeczny nie ma większego znaczenia. Zainteresuj mnie swoją osobą, a nie pożałujesz :) Proszę o kontakt przez formularz kontaktowy tego portalu ogłoszeniowego, lub poprzez mój profil na portalu POFLIRTUJEMY -[b] http://www.poflirtujemy.com/xalexpie[/b] - Odpowiem na każdą wiadomość :*[/quote]

Jesteś dzi.wką i naciągasz chłopaków na kasę.
Ta strona internetowa i wszystko jasne że naciągacie ludzi na kasę.
Tylko de.bile piszą do ciebie.
Gość

Postautor: Gość » 25 lutego 2020, 13:27

witam, wrzucam Wam porównywarkę różnych portali randkowych, na pewno każdy kogoś dla siebie znajdzie odpowiedniego :)
pozdrawiam
https://topportale.pl/XvzcRO
Gość

Wróć do Poznam chłopaka